Siverek Haberleri

Siverek Haberleri

Ana Sayfa Ekonomi BAĞIMSIZ ADAYLARIN SIRALAMASI BELİRLENDİ

BAĞIMSIZ ADAYLARIN SIRALAMASI BELİRLENDİ

Şanlıurfa'da milletvekilliği seçimlerine bağımsız aday olarak girecek 7 adayın pusuladaki sıralaması için Şanlıurfa Adliyesinde kura çekimi yapıldı.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2015 Salı 14:15
BAĞIMSIZ ADAYLARIN SIRALAMASI BELİRLENDİ

Önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’dan seçime girecek bağımsız milletvekili adaylarının oy pusulasındaki yerleri belli oldu. Bağımsız adayların seçimlerde oy pusulasındaki sıralarının belirlenmesi için Şanlıurfa Adliyesinde kura çekimi yapıldı.Adaylardan İsa yaldız ile İbrahim Halil Göğüş kura çekimine katılmadı.

Adliyeye gelen bağımsız milletvekili adayları birbirilerine başarı diledi. Seçim pusulasında halkın daha rahat oy kullanabilmesi için pusulada bağımsız adayların fotoğrafının olması talebinde bulunan bağımsız milletvekili adayları, YSK’ya dilekçe ile başvuru yaptı.

Çekilen kura sonucu, yedi bağımsız adayın sıralaması şöyle oluştu: 1’inci sırada İsa Yaldız, 2’inci sırada Mehmet Nedim Öbek, 3’üncü sırada Mustafa Göktaş, 4’üncü sırada İbrahim Eskin, 5’inci sırada Mehmet Yavuz, 6’ncı sırada İbrahim Halil Göğüş, 7’nci sırada Fatih Mehmet Bucak yer aldı.

ilkha.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık