Ana Sayfa BİR ANLIK MUTLULUĞUNUZ ACILARA DÖNÜŞMESİN

BİR ANLIK MUTLULUĞUNUZ ACILARA DÖNÜŞMESİN

Haber MerkeziSiverek Gençlik Sitesi, havaların ısınmasıyla birlikte serinlemek amacıyla Fırat ve Hacıhıdır Baraj gölüne girenlere seslenerek, “Bir anlık mutluluğunuz hem sizin için hem de sevdikleriniz için acıya dönüşmesin” uyarısında bulundu.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2012 Salı 12:02
BİR ANLIK MUTLULUĞUNUZ ACILARA DÖNÜŞMESİN

 

Siverek Gençlik Sitesi tarafından yapılan açıklamada, “ Gençlerimiz, havaların ısınmasıyla birlikte serinlemek amacıyla ilçeye 30 km. uzaklıkta bulunan Fırat Nehri ve ilçeye 8 km. uzaklıkta bulunan Hacı Hıdır Baraj gölüne girmektedirler. Geçmiş yıllardaki acı tecrübelerimize dayanarak buradan gençlerimize sesleniyoruz, bir anlık serinleme sevinciniz için derinliğini ve özelliğini bilmediğiniz bu gibi sulara girmeyin. Girildiği takdirde ise kıyıdan fazla uzaklaşılmamasını, boğulmamak amacıyla koruyucu önlemler alınmasını, yüzme bilmeyenler ise asla suya girmemesini tavsiye ediyoruz.

 

Açıklamanın sonunda Siverek Belediyesi'ne seslenilerek, "Siverek Belediyesi’nin ise ilçemizde bulunan yüzme havuzunu Haziran ayı içerisinde faaliyet koymasını, havuza girenlerin can güvenliğini, sağlığını, huzurunu korumak amacıyla çeşitli önlemler almasını tavsiye ediyoruz"

www.siverekgenclik.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık