Ana Sayfa Ekonomi Çiftçi: “Siverek’in il olacağına inanıyorum”

Çiftçi: “Siverek’in il olacağına inanıyorum”

Siverek’te gazetecilerle bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Siverek’in çok yakın zamanda il olacağına inandığını söyledi.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2017 Pazartesi 17:22
Çiftçi: “Siverek’in il olacağına inanıyorum”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siverek’i ziyaret etti. Çiftçi'ye Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz eşlik etti.

Ziyaretinin ilk bölümünde Siverek’teki ulusal ve yerel basın mensupları ile Üçgen Park Tesislerinde bir araya gelen Çiftçi, çalışmaları ile ilgili gazetecilere bilgi verdi. Konuşmasının ardından, gazetecilerin sorularına da cevaplayan Başkan Çiftçi, "Siverek ile birlikte kalkınan ve gelişen bir Şanlıurfa özlemi içerisindeyiz" dedi.

Alt yapıdan üst yapıya, kültürel çalışmalardan sosyal projelere kadar her türlü konuya değinen Başkan Nihat Çiftçi, özellikle AK Parti kadroları olarak bir bütünlük içerisinde çalıştıklarının altını çizdi.

Toplantıda gazetecilerin de sorularını yanıtlayan Başkan Çiftçi, "Siverek gerek yüzölçümü gerekse nüfus bakımından önemli bir yaşam merkezimiz. Bizim anlayışımız tüm ilçeleri ile birlikte gelişen bir Şanlıurfa oluşturmak. Bu açıdan Siverek bizim için çok önemli. İlçemizde alt yapı ve üst yapı anlamında çok yol kat ettik. Halka hizmeti anlayış edinen AK Partili belediyeler olarak her zaman bir adım öteye daha ulaşmanın gayreti içerisindeyiz. Bununla birlikte ilçedeki mezarlıklarımızda çalışmalar yapıyoruz. İlçemize yakışan bir kültür merkezimiz de yükseliyor. Tüm bunlarla birlikte turizmde de Karacadağ Kayak Merkezi için çalışmalarımız sürüyor. Tüm çabalarımız Siverek halkının refahı ve gelişimi içindir. Tüm bu çerçevede de yine AK Partili teşkilatımızla bir bütünlük içerisindeyiz" diye konuştu.

"Siverek’in il olacağına inanıyorum"

Çiftçi, Siverek’in çok yakın zamanda il olacağına inandığını söylerek, "Siverekliler hiç merak etmesin, Siverek'in çok yakın bir zamanda il olacağına inanıyorum" dedi.

Başkan Çiftçi, toplantının ardından Siverek'teki muhtarlarla ilgili buluşmaya katılmak üzere buluşmadan ayrıldı.

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık