Ana Sayfa DP ADAY LİSTESİ

DP ADAY LİSTESİ

Sağda Birlik çalışmaları son anda bozulunca seçime tek parti olarak DP adı altında katılma kararı alan DYP, şimdilik 13 bölgeden aday göstermedi.Demokrat Parti'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi ve seçim bölgeleri şöyle

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2007 Pazartesi 20:52
DP ADAY LİSTESİ
"Adana:
1-BEKİR SAMİ DAÇE
2-İBRAHİM CEVHER CEVHERİ
3-NEVZAT ŞAŞKIN
4-VELİ ANDAÇ DURAK
5-FİGEN SAFİYE TOKTAŞ
6-MEHMET İZLEMEK
7-FİKRET ADAMHASAN
8-HAYDAR ÇAKIROĞLU
9-GÖNÜL SOYDAN
10-AYHAN AYDOĞAN
11-ÇİĞDEM AKÇA
12-SERHAN ÖZCANDAN
13-YAKUP BULUT
14-UĞUR ÜNALDI
Adıyaman:
1-MAHMUT NEDİM BİLGİÇ
2-İSMAİL SÜMER
3-MEHMET ÖZTEKİN
4-FATMA KARAKUŞ
5-HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR
Afyon:
1-GÜLTEKİN UYSAL
2-UĞUR TÜRKMEN
3-İSMAİL AKTÜRK
4-CEYLAN EMET
5-MUHARREM USLU
6-NESRİN ÇELİKBİLEK
7-İSMAİL ÖZDİLEK
Ağrı:
1-ŞERAFETTİN AYDEMİR
2-NİHAT YÜCE
3-İSMAİL OĞUR
4-ABDULKADİR ACARBAY
5-İKRAM YAŞAR
Amasya:
1-BAHADIR TEKEŞ
2-ÖMER AKIN
3-GÜLSEREN ERTOPÇU
Ankara 1. Bölge:
1-SİNAN AYDIN AYGÜN
2-SAFFET ARIKAN BEDÜK
3-MEHMET AYPEK
4-AYLA ÖZBEK
5-TÜLAY DURSUN
6-MURAT İNAL
7-HÜSEYİN KILAVUZ
8-TUNCER KOCA
9-BANU ERKÖK
10-BİRSEN TEMİR
11-DANİYE EBRU TÜMER
12-METE İZZET ÖZCANOĞLU
13-ENVER AYAZ
14-MAHMUT YETİM
15-MEDİNE FİLİZ PEHLİVAN
Ankara 2. Bölge
1-MÜMTAZ YAVUZ
2-MUZAFFER ATILGAN
3-HACI ŞAHİN
4-AYŞE ŞAYLI
5-UFUK KILIÇ
6-AHMET UYANIK
7-MUSTAFA DEMİRKAN
8-MUSTAFA VURAN
9-AHMET KANDEMİR
10-HAMZA DURŞEN
11-MEHMET FATİH AKICI
12-FİLİZ SABRİYE ÖZDİLER
13-TAMER YILDIRIM
14-ZUBEYİR TOKGÖZ
Antalya:
13 sıra boş
Artvin:
1-ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU
2-ADNAN ÇORBACIOĞLU
Aydın:
1-ERGÜVEN YAKAN
2-ESAT ERGÜLER
3-ARİF GÜRDAL
4-MİNE NİL ÖZGEN
5-YILMAZ MENDERES
6-ZAFER GALİP KEÇELİOĞLU
7-HÜSEYİN ÇETİN
8-BUKET SARAN
Balıkesir:
1-HAYDAR ALTINTAŞ
2-FAHRETTİN TAN
3-SÜLEYMAN KOCABIYIK
4-FAHRETTİN DOLAR
5-HAYATİ KÖSE
6-MEHMET YARMA
7-YUSUF AYMANKUY
8-MUSTAFA ÇOBAN
Bilecik:
1. sıra boş
2-MUHİTTİN ERKAN BELER
Bingöl:
1-FARUK BAYLAZ
2-HASAN FEHMİ GÖKEL
3-ALİ KUMUŞ
Bitlis:
1-YILCAN GEYLANİ
2-MUHSİN BAYRAK
3-NİYAZİ ALTILAR
4-FARUK ÇAMAN
Bolu:
1-OKTAY TÜRESİN
2-FAHRETTİN YILMAZ
3-İRFAN BAYAR
Burdur:
1-MEHMET BAŞARAN
2-ADEM ŞENGÜL
3-BAKİ VAROL
Bursa:
1-TURHAN TAYAN
2-HARUN AKIN
3-AHMET OKUR
4-NURİ KARACA
5-AHMET MURAT ÜNAL
6-FERRUH KAYA
7-SEDAT CANLISOY
8-FÜSUN YAŞAR
9-MURAT KARAMAN
10-PEYAMİ ÇAĞLAR
11-İSMAİL ANIL
12-RAGIP CEYLAN
13-NEDİM ÖZBALABAN
14-AHMET CEM ÖZKARDAŞ
15-COŞKUN GENÇ
Çanakkale:
1-NEVFEL ŞAHİN
2-KEMAL SÖZEN
3-TURAN ERGİNBAŞ
4-NURSEVİL AŞIK
Çankırı:
1-TUĞRUL SİDAR
2-SALAHATTİN PAŞABEYOĞLU
3-ARİF SOYTÜRK
Çorum:
1-TAHİR MANTI
2-MURAT KOÇAK
3-RAFET BAĞIRÖZ
4. sıra boş
5. sıra boş
Denizli:
1-HASAN KAZDAĞLI
2-ZEKERİYA ER
3-MEHMET GÖZLÜKAYA
4-İSMAİL AĞAR
5. sıra boş
6. sıra boş
7. sıra boş
Diyarbakır:
1-MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
2-ABDURRAHMAN BAL
3-SUNA KEPOLU
4-ABBAS HÜSEYİNOĞLU
5-HASAN ERDEM
6-HAMDULLAH GÜLEKEN
7-KENDAL AK
8-EDİM AYAYDIN
9-MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ
10-MUSTAFA REŞİT BURKAN
Edirne:
1-RAFET SEZEN
2-MEHMET EREN
3-CENGİZ BABACAN
4-FEYZULLAH CİHANSER EREL
Elazığ:
5 sıra boş
Erzincan:
3 sıra boş
Erzurum:
1-UĞUR GÜZEL
2-ABDULKADİR AYDIN
3-SEYFETTİN YAZICI
4-BÜLENT GÜVEN
5-REMZİ ÖZGEN
6-İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU
7-LEYLA MUTLUTÜRK
Eskişehir:
1. sıra boş
2-HALİL ÜNAL
3-TAHİR ÜSKÜDAR
4-MUSTAFA BARIŞ
5-FUAT YAHŞİ
6-boş
Gaziantep:
1-KAMİL YAŞAR TURAN
10 sıra boş.
Giresun:
1-YAVUZ SELİM BAŞAR
2-ALİ KARA
3-HALDUN GEDİKALİ
4-ERDEM EKŞİ
5-BAYRAM USTA
Gümüşhane:
1-İSMAİL TAŞTAN
2-HALİS PARLAK
Hakkari:
1-MEHMET NECİP ZEYDAN
2-ABDURRAHMAN KESKİN
3-HASAN ÇİFTÇİ
Hatay:
10 sıra boş.
Isparta:
1-ERTEKİN DURUTÜRK
2-METİN ÇELIK
3-MUSTAFA TUTAR
4-Z. MERVE KIMILLI
5-İSMAİL AKYOL
Mersin:
12 sıra boş.
İstanbul 1. Bölge
1-SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN
2-FAİK İÇMELİ
3-TEVFİK ALTINOK
4-BELGİN AKOL
5-ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU
6-VEDAT BAYRAM
7-İBRAHİM FİŞEK
8-ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU
9-SEFER BAYLAN
10-KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ
11-OSMAN POYRAZ
12-MUSTAFA İLTER ÖZDİL
13-ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ
14-HASAN SACİT ERTUĞ
15-MEHMET NAKŞİBENDİOĞLU
16-ALİ KEMAL YILMAZ
17-AHMET ÜNAL İNCE
18-MEHMET OKTAY ARMAĞAN
19-HARUN ÖZDEMİR
20-KEMAL HANAĞASI
21-SONGÜL SEKMEN
22-FERDA ŞAR
23-ÜLKER BULUT
24-MEHMET ZEKİ AKILLIOĞLU
İstanbul 2. Bölge
1-CELAL ADAN
2-ÖMER BALIBEY
3-SAFFET PINAR ECZACIBAŞI
4-AYŞE BİNHAN OĞUZ
5-DURSUN ÇAĞLAYAN
6-İBRAHİM GÜLER
7-ALİ KEMAL AKSOY
8-HATİCE BAYRAM
9-OSMAN TANIK
10-ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ
11-ARZU YÜKSELEN
12-MEHMET ÖZDEMİR
13-İSMET SAVAŞ
14-EFRİN BAĞ
15-SÜLEYMAN AKSOY
16-GÜLDEREN IŞIK
17-HASAN MUTLU
18-MEHMET CELAL PALALI
19-YETKİN GÜNDÜZ
20-HATİCE ÇİĞDEM ERİM
21-MİHRİNNİSA MİNE ÇUBUKÇU
İstanbul 3. Bölge
1-MEHMET NÜZHET KANDEMİR
2-ORHAN KEÇELİ
3-BİROL ÖZCAN
4-NECDET MENZİR
5-İBRAHİM HAKKI ÖZTÜRK AKHAN
6-SALİH YAZICI
7-SALİM KORKMAZ
8-YUSUF TURAN ALTINOĞLU
9-YÜKSEL BAŞALMAZ
10-HAMDİ ÖZ
11-HÜSEYİN REŞİT ÖZ
12-MÜSLÜM HAMAZ
13-RECAYİ İSENKUL
14-CEMİL KAYA
15-SELMA AKBAY
16-YAHYA BATUR
17-KEBİRE BAYRAKTAROĞLU
18-SARİYE ARSLAN
19-RUHİ BAYAZIT
20-EKREM CİHANER
21-FESİH ÇELİK
22-MAHMUT MELİH DEVECEL
23-HASAN DÖNMEZ
24-ARZU ENGİN
25-HALİL HAYRİ ERÇAĞ
İzmir 1. Bölge
12 sıra boş.
İzmir 2. Bölge
12 sıra boş
Kars:
1-İLHAN AKÜZÜM
2. sıra boş.
3-TEKİN GÜRBÜZ
Kastamonu:
1-ŞEBNEM G. KISAPARMAK
2-HALUK YILDIZ
3-KAMİL İĞDİRLİ
4-MÜMTAZ YÜCEL
Kayseri:
8 sıra boş.
Kırklareli:
1-MUSTAFA NALBANT
2-HASAN HERSEK
3-FAHRETTİN ÖZÜN
Kırşehir:
1-RAMAZAN MİRZAOĞLU
2-BİLAL IŞIKLI
3-ARİF KAPLAN
Kocaeli:
1-CENGİZ ÖZDEMİR
2-MURAT AKTÜRKOĞLU
3-BEKİR USTA
4-ERCÜMENT ŞAHİN
5-NADİR ARİF AŞIK
6-AYŞE YÜCE
7-ADNAN KOÇ
8-SERDAR KAMAN
9-BAŞAK SARAL
Konya:
1-RECEP KONUK
2-NAZMİ SIRIT
3-SÜLEYMAN ŞENOL
4-HACI AHMET KART
5-MİNE KARAN
6-NAFİZ DÖNMEZ
7-ÖZKAN TAŞPINAR
8-ALİ SEÇMEN ÇEVİK
9-MEHMET DAĞLI
10-NECATİ YEĞENOĞLU
11-ZİYA ŞİFA
12-NEZİH DAĞDEVİREN
13-AHMET VEJDİ ÇINAR
14-CUMA ULUSOY
15-MUSTAFA ALTUNIŞIK
16-İMDAT YÜCEL
Kütahya:
1-AHMET ŞANLI
2-YILMAZ DURMAZ
3-İBRAHİM AYAŞLI
4-YÜKSEL TÜYSÜZ
5-ASLAN ATEŞ
6-HASAN HIFZI GÖNCÜ
Malatya:
1-MAHMUT YILDIRIM
2-DERVİŞ ALİ KILIÇ
3-ALİ KALKAN
4-MEHMET GÜLTEKİN
5-AYFER ERKAN
6-SALİH TAŞ
7-NEJLA ÇİTİL TUFAN
Manisa:
1-ZEYNEL BALKIZ
2-AHMET DUTLULU
3-İLTER YÜKSEL
4-HÜSEYİN SOYGÜR
5-NACİ AKIN
6-NİHAT ONBAŞIOĞLU
7-HESNA DAYIOĞLU
8-NESRİN FALAY
9-MURAT ULUDEMİR
10-H.İBRAHİM DOĞAN
Kahramanmaraş:
1-HALİL ASLAN
2-TAHSİN TÜRKÇAPAR
3-MUSTAFA EVLİYA
4-CAFER GÜÇLÜ
5-MUTLU FETTAHOĞLU
6-BERTAN DOĞAN
7-GÜLAYŞE YETMEZ
8-MEHMET SAİD YARDIMCI
Mardin:
1-VEYSİ ŞAHİN
2-ŞEHMUS GÖKÇEN
4 sıra boş.
Muğla:
1-ERDAL EROĞLU
2-LATİF SAKICI
3-İRFETTİN AKAR
4-İSMET KÖSE
5-İSKENDER YILMAZ
6-SALİHA OKTAY
Muş:
1-MEHMET EMİN ŞİMŞEK
2. sıra boş.
3. sıra boş.
4-ERCAN AKTAŞ
Nevşehir:
1-AHMET ESAT KIRATLIOĞLU
2-ZAFER SALGIN
3-MURAT BOZ
Niğde:
1-NAİM OSMAN EREM
2-ATİLA YILDIZ
3-RADİYE CANKÜRTÜNCÜ
Ordu:
1-FADIL ÜNVER
2-SÜHA TOPALOĞLU
3-HAYRULLAH ULUSOY
4-HATİCE İREM AKŞAHİN
5-ALİ HİKMET BACINOĞLU
6-ARSLAN YÜKSEL
7-EMİNE KARAMAN
Rize:
1-KÖKSAL TOPTAN
2. sıra boş
3-ZELKİF AKGÜL
Sakarya:
6 sıra boş
Samsun:
9 sıra boş
Siirt:
1-HADİ BİLEN
2-HAYRETTİN AKGÜN
3-MEHMET HÜSEYİN BİLGİN
Sinop:
1-YAŞAR TOPÇU
2-HASAN VEHBİ ERSOY
3-ALİ DALKILIÇ
Sivas:
6 sıra boş
Tekirdağ:
1-ENİS SÜLÜN
2-MÜJDAT GÜLER
3-TUFAN YILDIRIM
4-HALİL İBRAHİM AYDEMİR
5-SEVEN YILMAZTÜRK
Tokat:
1-RECEP BAY
2-MEHMET TUCUK
3-ÖMER FARUK ALTUNTAŞ
4-SALİH SARIKAYA
5-ŞEREF MENTEŞE
6-TEKİN CELEP
7-NECLA YAPRAK
Trabzon:
1-EYÜP AŞIK
2-MEHMET ÇAKIROĞLU
3-BEKİR BÜLBÜLOĞLU
4-HATİCE ÖZTÜRK
5-ATİLLA ATAMAN
6-ZİYA USTA
7-KEMAL CEVHER
8-HÜSEYİN AYAZ
Tunceli:
1-KAMER GENÇ
2. sıra boş.
Şanlıurfa:
1-SEDAT EDİP BUCAK
2-KEMAL KILIÇ
3-HİDAYET ŞENBAYRAM
4-MEHMET ATİLLA
5-HÜSEYİN KORKMAZ
6-MUSTAFA BÜYÜKLER
7-PERİHAN ÇAĞLAR
8-HASAN YILMAZTEKİN
9-ALİ RIZA ERKOYUNCU
10-SABRİ SABUNCU
11-HASAN HİLMİ KAYA
Uşak:
1-DALYAN ÖZDEMİR
2-YILMAZ BAŞER
3-NURAY SALICI
Van:
7 sıra boş
Yozgat:
1-TANER DEMİRER
2-NURİ EFE
3-ÖMER YILDIZ
4-YAVUZ ERBAŞ
5-SALİH TÜRK
6-RİFAT ÜNSAL ALLIOĞLU
Zonguldak:
1-ALİ UZUN
4 sıra boş.
Aksaray:
1-ÖMER GÜMÜŞAY
2-ALİ NACİ ÖZGÜL
3-MEVLÜT YOL
4-ÖMER UZUN
Bayburt:
1-SİNAN KÖKSAL
2-FUAT BAYRAMOĞLU
Karaman:
1-ÖMER KARAKIŞLA
2-NECATİ AKPINAR
3-SENAN TUNA
Kırıkkale:
4 sıra boş
Batman:
1-FARİS ÖZDEMİR
2-ZİVER HAMİTOĞLU
3-ABDÜLLATİF GÖKDEMİR
4-ESEN SARI
Şırnak:
1-MEHMET TATAR
2-ABDURRAHMAN ABAY
3-HASAN TONĞ
Bartın:
1-MUSTAFA YELKENCİ
2-HÜSEYİN KARAGÜL
Ardahan:
1-FATİH RÜŞTÜ YILMAZ
2-ORHAN ÖNDER
Iğdır:
1-ŞAMİL AYRIM
2-YILDIRIM TURAN
Yalova:
1-YAKUP KOÇAK
2-MESUT CESSUR
Karabük:
1-MEHMET ÇİFTÇİ
2-ENVER TÜMEN
3-ÖZLEM URGANCIOĞLU
Kilis:
1-MEHMET VAKIF ŞARKBAY
2-MEHMET SEVER
Osmaniye:
1-İBRAHİM KARAYİĞİT
2-ABDULKADİR SARI
3-AHMET ŞANAL
4-ALPARSLAN YÜCEL
Düzce:
1-NECMİ HOŞVER
2-İBRAHİM CAN
3-TUNCAY ŞAHİN"
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık