Siverek Haberleri

Siverek Haberleri

Ana Sayfa Ekonomi Lise öğrencilerinin Diyarbakır gezisi ve tiyatro heyecanı

Lise öğrencilerinin Diyarbakır gezisi ve tiyatro heyecanı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin kültür hizmetleri kapsamında düzenlediği tiyatro etkinliğine Siverek Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tiyatro ile buluştu.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2017 Pazartesi 08:48
Lise öğrencilerinin Diyarbakır gezisi ve tiyatro heyecanı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kültür hizmetleri kapsamında düzenlediği tiyatro etkinliği ile Siverek Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tiyatro ile buluşturdu. Konu ile bilgi veren Siverek Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Ali Baturalp: “Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına, tiyatroya ile hiç tanışmayan öğrencilerinin bulunduğunu bu konu da kendilerine yardımcı olunmas, talebinde bulunduk. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı bu talebimizi olumlu karşıladı. 27 öğrenci ve 2 öğretmen rehberliğinde bir günlük Diyarbakır gezisi düzenlendik. Bu gezide tiyatro etkinliği yanı sıra Diyarbakır’ın tarihi yerleri de gezildi. İlk defa tiyatro izleme şansını yakalayan öğrencilerimiz büyük mutluluk yaşadı. Etkinliğimizin bütün masraflarını büyükşehir belediye başkanlığı üstlendi. Bu etkinlikte desteklerini bizden esirgemeyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cumalı Atilla ya çok teşekkür ediyoruz’’. dedi

Öğrencilerden açıklama yapan Aydın ALAY,” Ben tiyatroyu çok beğendim. Çok sevdim. İlk defa tiyatro izliyorum. Çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. dedi.

www.siverekgenclik.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Doğalgaz şirketinin abonelerine göndermiş olduğu SMS’ye tepki

Doğalgaz şirketinin abonelerine göndermiş olduğu SMS’ye tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık