Siverek Haberleri

Siverek Haberleri

Ana Sayfa Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'tan Siverek'e İl Sözü

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'tan Siverek'e İl Sözü

Diyarbakır'daki İl Kongresine katılmak için Şanlıurfa'ya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, karayoluyla Diyarbakır'a geçerken, Siverek'i ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2010 Pazartesi 08:37
Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'tan Siverek'e İl Sözü
ŞANLIURFA- Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, partisinin Diyarbakır’daki il kongresine katılmak üzere Şanlıurfa’dan, Diyarbakır’a geçerken, Siverek’e uğradı. İlçe girişinde 200 araçlık konvoyla karşılanan Kurtulmuş’a Siverek halkı sevgi gösterisinde bulundu. Karşılama sırasında Siverek’i Vilayet Yapma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Koçali Aymaz tarafından Numan Kurtulmuş’a,  Siverek’in elinden alınan il hakkını bir an evvel geri verilmesini talep eden bir dosya verildi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş kendisini karşılamak için gelen heyete Ozan Kıvrar Tesislerinde kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Siverek insanını çok sıcak bulduğunu belirten Kurtulmuş, İktidar oldukları takdirde, Siverek’in il olması için gerekli adımları atacaklarını söyledi.

Daha sonra Şanlıurfa Eski Milletvekili Ahmet Kırvar, yaptığı kısa konuşmada:” Sayın başkanım Siverek iline hoş geldiniz” diyerek, Siverek hakkında uygulanan yanlış politikaları Kurtulmuş’a, anlattı. Daha sonra heyet, konvoy halinde Diyarbakır’a hareket etti.
Siverek Hedef Gazetesi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık