SİVEREK'TE TRAFİK KAZASI BİR KİŞİ ÖLDÜ

Mehmet SEZGİN SİVEREK Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.Edinilen bilgilere göre

SİVEREK'TE TRAFİK KAZASI BİR KİŞİ ÖLDÜŞanlıurfa istikametinden Diyarbakır istikametine gitmekte olan murat kapısız (42) yönetimindeki 34 EB 2730 Plakalı  danone firmasına ait yoğurt ve süt yüklü tır kamyonu Şanlıurfa Diyarbakır karayolunun 31 km sinde güvercin köyü mevkiinde yol kenarında arıza veren 65 EK 564 plakalı  kamyona arkadan çarparak takla attı.    Takla atan tır kamyonunun sürücüsü murat Kapısız isimli şahıs araçta sıkıştı. 112 acil ekibi ve itfaiye ekiplerinin olay yerine ulaşmasından sonra sıkıştığı araçtan çıkarılan sürücü olay yerinde yapılan müdahaleden sonra Siverek devlet hastanesine kaldırılırken yolda yaşamını yitirdiği belirtildi.
   Kaza esnasında yoğurt ve sütler yola saçıldı. Yola saçılan yoğurtlar dozerlerle kaldırılırken tır kamyonunun anayola devrilmesi sonucu Diyarbakır Şanlıurfa karayolu yaklaşık 2 saat trafiğe kapalı kaldı. Tır kamyonunun kaldırılmasından sonra trafik kontrollü olarak verildi.
   Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.


19 Aralık 2007 Çarşamba 14:41

http://www.siverekgenclik.com/haber/siverekte-trafik-kazasi-bir-kisi-oldu-1350.html