Doktora Liseliden Chatte Seks Tuzağı

ŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi’nde internette chat yaptığı İstanbullu doktor T.Ş.'ye kendisini kadın olarak tanıtıp şantaj yaptığı iddia edilen lise öğrencisi K.T. gözaltına alındıktan

Doktora Liseliden Chatte Seks Tuzağısonra yaşı küçük olduğu gerekçesiyle ailesine teslim edildi. İnternette yaptığı chat, İstanbul’da AKP’li bir belediyenin sağlık işleri müdürü Dr. T.Ş.’nin başını ağrıttı.
Chat yaparken kendisini kadın olarak tanıtan liseli K.T., İstanbul’da doktorluk yapan T.Ş. ile de chat yaptı. Web-cam kanalıyla doktora kadın görüntüleri gönderen K.T, doktorun da soyunmasını sağladı.
K.T, bir süre sonra görüntülerini internet ortasında yayınlayacağını belirterek, doktor T.Ş’den önce telefon kontörleri ardından da yüklü miktarda paralar istedi. Doktorun polise başvurması üzerine yapılan araştırmada K.T’nin bilgisayarının IP numarası tespit edildi ve Siverek Emniyet Müdürlüğü’ne bilgi verildi. Gözaltına alınan lise öğrencisi K.T. poliste kısa süreli bir soruşturmasının ardından yaşı küçük olduğu gerekçesiyle ailesine teslim edildi.
Yapılan incelemede lise öğrencisinin kullandığı bilgisayarda sohbet ettiği başka kişilerin de çıplak görüntülerine rastlandı. Bilgisayarına koyduğu bir sistemle karşı tarafa soyunan bir kadın görüntüsünü verdiği anlaşılan K.T.’nin webcam’de chat yaptığı kişiyi de çırılçıplak soyup tehdit ettiği ortaya çıktı. Lise öğrencisi K.T.’nin kullandığı bilgisayara el konuldu.
kaynak: memurlar.net
milliyet


16 Aralık 2006 Cumartesi 15:40

http://www.siverekgenclik.com/haber/doktora-liseliden-chatte-seks-tuzagi-726.html