Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa ADAG VAKFINDAN SİİRT ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

ADAG VAKFINDAN SİİRT ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

HABER MERKEZİ/SİVEREKADAG Vakfı’nın Şanlıurfa ve Diyarbakır şubesi mensupları akademik dayanışmanın gereği olarak, kalabalık bir heyetle Siirt

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2010 Çarşamba 00:45
ADAG VAKFINDAN SİİRT ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET
Üniversitesi’ni ziyaret ettiler.  ADAG heyetini Siirt Üniversitesi adına Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eşref Taş, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Şahin, Yapı İşleri Daire Başkanı Abdurrahman Datlı, Dekan Yardımcıları, Öğretim Üyeleri, Araştırma ve Öğretim Görevlileri karşıladı.

Siirt Üniversitesi Fakülte Dekanı Prof. Dr. Eşref Taş ve Prof. Dr. Ömer Şahin misafir heyete üniversiteleri hakkında bilgi verdiler ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. ADAG Vakfı heyeti adına Şanlıurfa Şube Başkanı Doç. Dr. Süleyman Yılmaz, mensupları arasındaki dayanışmaya önem verdiklerini, çevre üniversitelere bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, Siirt Üniversitesi’ndeki ilgili tüm görevlilere başarılar diledi ve beraberinde getirdikleri hediyeyi takdim etti.

Daha sonra Siirt Üniversitesinin temsilcileri, misafirleri Siirt ve yöresindeki tarihi yerleri gezdirdiler. Çok sıcak ilginin yaşandığı görüşmeler sonucunda heyetler karşılıklı iyi dilek ve yeniden görüşebilme temennisi ile vedalaştılar.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık