Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Aslanparçası'ndan Siverek Belediyesine Çağrı

Aslanparçası'ndan Siverek Belediyesine Çağrı

Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası ilçedeki bazı sosyal tesislerindeki fiyat dengesizliğinden dolayı Siverek Belediyesine çağrıda bulundu.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2016 Salı 13:29
Aslanparçası'ndan Siverek Belediyesine Çağrı

Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası, Siverek Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sosyal tesislerdeki fiyat dengesizliğinden dolayı Siverek Belediyesi'ne çağrıda bulundu.

Aslanparçası, Ak Parti'nin sosyal belediyecilik anlayışını takdir ettiklerini belirterek, "Ak parti'nin Sosyal Belediyecilik anlayışının bir tezahürü olarak, yeni yüzleriyle Siverek'imize kazandırılan Üçgen Park ve Fettahlı Park Sosyal Tesisleri için Belediyemize teşekkür ediyoruz. Taraflı, tarafsız herkesin takdirini kazanmış şehrin nefes alan mekanları olan bu tesislerimizden,özellikle Üçgen Park ve Paşa Konağı'nda oturmanın ise fiyat dengesizliği yüzünden halkta ciddi sıkıntı ve memnuniyetsizlik oluşturduğunu müşahede ediyoruz.Belediyemiz yetkililerinin bu duruma müdahele ederek kâr amacı gözetmeksizin fiyatları yine belediyenin işlettiği Fettahlı Parkı'nda olduğu gibi makul seviyeye çekeceklerine olan inancımızla yetkililere halkımız adına şimdiden teşekkür ediyoruz."


www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırtasiyeciler satışlardan memnun değil

Kırtasiyeciler satışlardan memnun değil

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık