Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Gündem Başhekim Güzelçiçek'in istifası kabul edilmedi

Başhekim Güzelçiçek'in istifası kabul edilmedi

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa ettiğini açıklayan Dr. Öğrt. Üyesi Ahmet Güzelçiçek'in talebi Rektörlük tarafından kabul edilmedi.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2020 Çarşamba 10:43
Başhekim Güzelçiçek'in istifası kabul edilmedi

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, yaklaşık bir yıldır yürütmüş olduğu Harran Üniversitesi Başhekimliği görevinden istifa ettiğini kamuoyuna açıkladı.

Yayımladığı yazılı açıklamada istifa ettiğini duyuran Başhekim Dr. Güzelçiçek, "Bu süre zarfında gerek hastane ve gerekse de vatandaşların şahsıma göstermiş oldukları teveccühlerden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Başhekim olarak atanmış olduğum günden itibaren, bugüne kadar hastane ve insanlarımız için canla başla çalıştık gerek şehir içinde ve gerekse de şehir dışından gelen birçok hasta bizleri tercih ederek onları eski sağlıklarına kavuşması için birbirinden çok değerli arkadaşlarla birlikte çalışarak sağlıklarına kavuşmalarını sağladık." ifadelerini kullandı.

Açıklamada, bundan sonra aynı hastanenin çocuk polikliniğinde görevine devam edeceğini belirten Güzelçiçek, "Hastanede güzel işlere imza attığımı düşünüyorum. Gördüğüm lüzum üzere bir yıldır yürütmüş olduğum Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesindeki Başhekimlik görevinden gördüğüm kendi istediğim ile istifa ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, Güzelçiçek'in istifasını kabul etmedi

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik tarafından yapılan yazılı açıklamada ise, Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek'in istifasının kabul görmediği ve Başhekim Dr. Güzelçiçek'in görevine tekrar devam edeceği belirtildi. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Siverek'te üst yapı çalışmaları sürüyor

Siverek'te üst yapı çalışmaları sürüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık