Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi BAYLAN, "GAYEMİZ ALLAH RIZASINI KAZANMAKTIR"

BAYLAN, "GAYEMİZ ALLAH RIZASINI KAZANMAKTIR"

Hür Dava Partisi Siverek İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen tanıtım programında konuşan Hür Dava Partisi Siverek Belediye Başkan Adayı Remzi Baylan, "Gayemiz Allah Rızasını Kazanmaktır" dedi.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2014 Pazartesi 14:55
BAYLAN,
Hür Dava Partisi Siverek İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen tanıtım programında konuşan Hür Dava Partisi Siverek Belediye Başkan Adayı Remzi Baylan, Halkın efendileri Halka hizmet edenlerdir olduğunu belirterek, "Halka Hizmet Hakka hizmettir düsturunu Prensip alarak yola koyulduk.Hür Dava Partisi olarak referansımız İslam’dır, dedik. Gayemiz Allah’ın rızasını kazanmaktır.Bu itibarla şunu diyoruz ki, mevcut kirlenmiş siyasi anlayış ve algıların yıkılması ve yeniden dürüst, gerçekçi, adil, yalandan arındırılmış bir siyasi anlayışı tanzim etmek üzere bizler Hür Dava Partisi olarak kıymetli Müslüman Halkımıza söz veriyoruz ki, Sizlere Asla yalan söylemeyeceğiz. Emanete ihanet etmeyeceğiz. Vermiş olduğumuz sözde duracağız. Ve belediyenin malını yetim malı gibi koruyacağız"

Hür Dava Partisinin misyonunu açıklayan Baylan, "Biz samimiyeti ve teslimiyeti Hz. Ebubekir’den, Adaleti Hz. Ömer’den, hayayı Hz. Osman’dan, cesareti ve ilmi Hz. Ali’den almışız. Bu itibarla adaletin tesisi, gençliğin ıslahı, şehrimizin imarı ve güzelleşmesi için var gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi

Belediye Başkanı seçildiği takdirde yapacaklarını anlatan Baylan, "Ben sizin içinizden çıkmış bir evladınız olarak, Allah nasip edip, Belediye Başkanı olursam ,şehrimizin her noktasındaki imarı hem insanımızı ve gençliğimizi imar hem de şehrimizi imar ve güzelleştirme projeleri üzerinde siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, şehrimizin ileri gelenleri ve kanaat önderleri ile koordine içinde çalışarak, şehrimizin sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Şehrimizi, Siverek’i hep beraber kalkındıracağız.Şunu da hatırlatmak gerekiyor ki oy vermek bir sorumluluktur. Bizler kendimiz için seçtiğimiz yöneticilerin hata ve doğrularına, iyilik ve kötülüklerine de ortak oluyoruz. Bunun ahirette de bir vebalinin olduğunu unutmamız gerekir."

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın fiyatları rekor tazeledi

Altın fiyatları rekor tazeledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık