Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi BDP'TEN SEÇİM SONUCU AÇIKLAMASI

BDP'TEN SEÇİM SONUCU AÇIKLAMASI

Siverek BDP İlçe Teşkilatı seçim sonuçları ile ilgili bir açıklama yayımladı.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2014 Salı 16:54
BDP'TEN SEÇİM SONUCU AÇIKLAMASI

BDP ilçe teşkilat binasında yapılan açıklamayı Siverek BDP ilçe teşkilat başkanı İbrahim Ayyıldız yaptı.

Ayyıldız açıklamasında;" Seçim süresince, tüm imkânsızlıklara rağmen, her türlü baskı, tehdit ve olumsuzluğa aldırmadan, canını dişine takarak çalışma yürüten tüm yoldaşlarımıza, parti gönüllülerine, emek hareketine ve Siverek Halkına teşekkür ediyoruz. Yolumuz açık olsun, yolunuz açık olsun, seçmenin “oy”unu özgürce kullanabildiği özgür yarınlar dileğiyle hepinizi dostlukla kucaklıyoruz dedi.

Siverek BDP Eşbaşkan adayları ve belediye Meclis Üyesi Adayları adına Av. Metin Özbadem ise; 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerini geride bıraktık. Bu seçimlerde bize oy veren vermeyen halkımızın tercihine saygı duyuyoruz. Devletin bütün olanaklarını ilçemize seferber etmesi, çıkara dayalı aşiret reislerinin ittifakı kırsaldaki seçmenlerin iradelerinin birkaç kişi tarafından kullanılması bazı bölgelerde şiddete varan baskının olması Siverek seçimlerinin demokratik özgür bir ortamda gerçekleşmediğinin göstergesidir.

Bizler demokratik ve özgür bir ortam oluşana kadar kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz. Kendi eksikliklerimizi görerek halkımızın bizi tercih edeceği politikalarla mücadelemize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Seçim süresince bizimle birlikte olan emeği geçen herkese teşekkür ediyor, demokrasi ve özgürlük yolunda yürüyüşümüze kendimizi yenileyerek yılmadan devam edeceğimizi halkımıza belirtiyoruz dedi.

Haber: Bahattin Yolaçan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın fiyatları rekor tazeledi

Altın fiyatları rekor tazeledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık