Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa BELEDİYE İŞÇİLERİNDEN BASIN AÇIKLAMASI

BELEDİYE İŞÇİLERİNDEN BASIN AÇIKLAMASI

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa’nın Siverek Belediyesi bünyesinde bulunan Belediye-İş sendikasına bağlı 188 işçi yaptıkları basın açıklamasıyla 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2009 Pazar 18:58
BELEDİYE İŞÇİLERİNDEN BASIN AÇIKLAMASI
Belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ı destekleme kararı aldı.
  
Belediye bakım şefliğinde toplanan Belediye İş sendikasına bağlı 188 sendikalı üyenin yanı sıra belediyenin temizlik işlerinin ihalesini alan BİOSAV şirketi bünyesinde çalışan 182 işçide basın açıklamasına destek verdi.
     
Basın açıklamasını okuyan belediye iş işyeri temsilcisi Sedat Kazan yaptığı açıklamada ’’Bizler belediye iş sendikası olarak 29 Mart seçimlerinin kentimize hayırlı olmasını diliyoruz. Belediye seçimleri en çok, bizim gibi emeğiyle geçinen işçileri ilgilendirmektedir. Bizler Siverek belediyesi işçileri olarak  toplu iş sözleşmelerinde  belediyenin imkanları doğrultusunda  maaşlarımızda artış yapan maaş, ikramiye  ve sosyal haklarımızı zamanında ödeyen, Siverek halkına ayrım yapmayı kendisine ilke edinmiş, belediyenin  tüm imkanlarını zorlayarak şehrimize  güzel hizmetler yapan, en önemlisi belediyenin  gelirlerini en iyi şekilde koruyarak, bu gelirleri hizmete dönüştürerek, Siverek’i çağdaş ve modern bir şehir yapan  belediye başkanımıza  bu çalışmalarda alın teri dökerek  destek veren biz işçiler  seçimlerde de belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ı destek vereceğimiz  kamu oyuna duyururuz’’ denildi.
     
Basın açıklamasının ardından işçiler tarafından işçilerin toplandığı makine bakım şefliğine davet edilen Belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ı işçiler alkışlayarak omuzlara almak istedi. Belediye başkanı Bucak, işçilerin destek açıklamalarından dolayı tüm işçilere teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık