Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi BELEDİYEDEN YEREL GAZETELERE ZİYARET

BELEDİYEDEN YEREL GAZETELERE ZİYARET

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Postacı yerel gazeteleri ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2015 Cumartesi 09:32
BELEDİYEDEN YEREL GAZETELERE ZİYARET

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Postacı yerel gazeteleri ziyaret etti.

Siverek Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Postacı, Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Cerrah Özekinci ile birlikte ilçede günlük yayın yapan İrfan ve Hedef gazetelerini ziyaret ederek yerel basının sorunlarını dinledi.

Başkan Yardımcısı Postacı önce günlük yayımlanan Hedef Gazetesini ziyaret ederek gazetenin yetkilisi Fevzi Ötlü ile görüştü.

Postacı, daha sonra bölgenin en eski yayın organı olan günlük yayımlanan 1923 yılından beridir Siverek’te yayın hayatını sürdüren İrfan Gazetesini ziyaret ederek gazetenin imtiyaz sahibi Mehmet Güyüç ile bir süre görüşerek çalışmalarla sohbet etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Postacı yerel basının demokrasinin olmazsa olmazlarından olduğunu belirterek şöyle dedi: “Yapıcı ve olumlu eleştiriler bizi daha çok hizmete sevk eder, biz yerel yönetim olarak objektif ve tarafsız habercilikten yanayız. İrfan gazetesi bizim için gazete olmanın ötesinde Siverek tarihiyle eşdeğer bir anlam ve önem taşıyor. Yerel basının yazı ve haber desteğinin yanı sıra maddi olarak ta her Sivereklinin gazeteyi satın alıp okuyarak destek vermesi gerekiyor”

1923 yılından beridir ilçenin nabzını tutan, yaptığı haberleriyle birçok hizmetin ilçeye gelmesine vesile olan İrfan gazetesinin sahibi Mehmet Güyüç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başkan yardımcısı ve basın yayın halkla ilişkiler müdürüne teşekkür etti.

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık