Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi BUZAĞI KANALİZASYON İÇİN AÇILAN ÇUKURA DÜŞTÜ

BUZAĞI KANALİZASYON İÇİN AÇILAN ÇUKURA DÜŞTÜ

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde ŞUSKi tarafından kanalizasyon çalışması için açılan çukura düşen buzağı kepçe yardımı ile kurtarıldı.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2014 Cumartesi 14:05
BUZAĞI KANALİZASYON İÇİN AÇILAN ÇUKURA DÜŞTÜ
ŞANLIURFA- Siverek İlçesi, Fırat Mahallesi 7. Sokakta ŞUSKİ tarafından açılan kanalizasyon çukuruna düşen buzağı kepçe yardımı ile kurtarıldı. Mehmet Bali bu sabah saat 09.00 sıralarında çocuğu ile birlikte kendisine ait buzağıyı satmak için ilçenin Fırat Mahallesi’nde bulunan Hayvan Pazarına götürdü. Hayvan pazarında buzağısına müşteri bulamayan Bali, buzağısını alarak çocuğu ile birlikte evine dönmek istedi.

Yolda giderken, ŞUSKİ tarafından açılan çukuru fark edemeyen buzağı yaklaşık 2 metrelik çukura düştü. Buzağıya bağlı ipi tutan çocuk ise çukura düşme tehlikesi geçirdi. Çocuğun çukura düşmesini engelleyen Mehmet Bali durumu belediye ekiplerine haber verdi. 1 saat sonra olay yerine gelen ŞUSKİ ekipleri buzağıyı kepçe yardımı ile çukurdan çıkardı.

ŞUŞKİ ekiplerinin kanalizasyon yaptığı alanda herhangi bir önlem almadığını ve olaya geç müdahale edildiğini iddia eden Mehmet Bali duruma tepki gösterdi.

ŞUŞKİ yetkilileri ile kanalizasyon çalışmasının devam ettiğine dikkat çekerek, vatandaşın şikâyeti üzerine en kısa zamanda olay yerine ekipleri yönlendirdiklerini ve buzağıyı çukurdan çıkardıklarını belirtti.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık