Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa DERNEK ÜYELERİ İLÇEDE SEMPOZYUM ÇALIŞMALARI BAŞLATACAK

DERNEK ÜYELERİ İLÇEDE SEMPOZYUM ÇALIŞMALARI BAŞLATACAK

Mehmet SEZGİN/SİVEREKSiverek İlçesinde faaliyet gösteren, yaptığı çalışmalarla kentin kalkınması ve gelişmesi için katkı sunan

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2010 Salı 22:06
DERNEK ÜYELERİ İLÇEDE SEMPOZYUM ÇALIŞMALARI BAŞLATACAK
Siverek’i Vilayet Yapma ve Kalkındırma Dernek Başkanlığı, İlçede Sempozyum düzenleme kararı aldı.
   
Dernek Başkanı Koçali Aymaz Başkanlığında Kızılay İş Hanında bulunan Dernek Binasında toplanan Yönetim Kurulu Üyeleri, Siverek’te Eğitim ve Sağlık, İlçede İşsizlik ve Çözüm yolları, Siverek kadının toplumdaki önemi ve yeri, Tarım ve Hayvancılık  sorunları ve çözüm yolları, ilçe dışında yaşayan Siverekli iş adamlarının ve aydınların ilçenin kalkınmasıyla ilgili projeleri konularında sempozyum düzenleme kararı aldı.
   
Yapılan toplantıda ayrıca bu güne kadar ilçenin eğitimine destek veren, ilçenin kalkınması için çaba sarf eden İstanbul'da yaşayan iş adamı Ahmet Ataman’a derneğin fahri başkanlığı verildi.
     
Toplantının ardından gazetecilere bilgi veren Koçali Aymaz ,iki kararında önemli olduğunun vurgulayarak şöyle devam etti "dernek olarak Siverek kentinin kalkınması için çalışmalarımız devam ediyor. Aldığımız sempozyum kararıyla Siverek Kentine yararlı bir çalışma yapacağımıza  inanıyorum’’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık