Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi DOKTORA YAPILAN SALDIRI KINANDI

DOKTORA YAPILAN SALDIRI KINANDI

Siverek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Muhammed Bahaddin Durak düzenlemiş olduğu basın açıklaması ile Samsun’da doktora yapılan saldırıyı kınadı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 15:04
DOKTORA YAPILAN SALDIRI KINANDI

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi’nde görevli Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Kamil Furtun’un öldürülmesinin ardından Siverek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Muhammed Bahaddin Durak ve hastane personeli hastane bahçesinde düzenlemiş olduğu basın açıklaması ile yapılan saldırıyı kınadı.

Bugün grev yapmayacaklarını yine hastalara bakacaklarını belirten Siverek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Muhammed Bahaddin Durak, “ Samsun'da cuma günü bir doktor arkadaşımızı öldürdüler. Zor yetişen doktorların kıymetini bilen halkımız için elimizden gelen sağlık hizmetini yapmaya devam edeceğiz. Art niyetli olan kişilere karşıda sonuna kadar hakkımızı savunacağız. Bu konuda bize destek veren halkımıza teşekkür ediyoruz. Böyle devam ederse iş yapamayacak hale geleceğiz. Bizde bir insanız, bizimde bir ailemiz var, bizimde yakınlarımız var. Hastalarımızı kendi ailemizden ayrı görmüyoruz” dedi.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık