Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa EĞİTİM BİR SEN'NİN DÜZENLEDİĞİ 1. GELENEKSEL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI SONA ERD

EĞİTİM BİR SEN'NİN DÜZENLEDİĞİ 1. GELENEKSEL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI SONA ERD

MEHMET SEZGİN/Şanlıurfa’nın Siverek ilçesince Eğitim Bir Sen’ sendikasının düzenlediği 1. geleneksel öğretmenler arası futbol turnuvasına ilçede görev yapan 26 okuldan toplam 286 öğretmen turnuvaya katılmıştı. Yapılan eleme maçlarında finale kalan 2 takım arasında dün akşam saatlerinde Siverek Şanlıurfa karayolu özerinde bulunan imparator halı saha tesislerinde final maçı yapıldı. Endüstri meslek lisesi ve ismet paşa ilköğretim okulu öğretmenlerin oynadığı final maçında ismet paşa ilköğretim okulu 10- 3 bir skorla rakibi endüstri mesl

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2007 Cuma 23:14
EĞİTİM BİR SEN'NİN DÜZENLEDİĞİ 1. GELENEKSEL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI SONA ERD
Eğitim bir sen sendikasının düzenlediği Okul öğretmenlerinin halı saha maçını ilçe kaymakamı Seddar Yavuz ve çok sayıda öğretmen izledi.       26 okul arasında yapılan halı saha maçlarında birinci olan ismet paşa ilköğretim okulu öğretmenlerine ilçe kaymakamı Seddar Yavuz tarafından birincilik kupası verildi.
   Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan ilçe kaymakamı Seddar Yavuz şöyle dedi ‘’ eğitim bir sen’in düzenlediği 1. geleneksel halı saha futbol turnuvasını izlemekten büyük zevk aldım öğretmenlerimiz azda olsa stres attılar. Öğretmenlerimizin birlik ve beraberlik içerisinde sergilediği bu keyifli turnuvaya katılan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. ) dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık