Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Fikret Aslanparçası güven tazeledi

Fikret Aslanparçası güven tazeledi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilciliği’nin yönetim ve delege seçimi sonunda Fikret Aslanparçası yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe temsilciliğine seçildi.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2018 Çarşamba 03:20
Fikret Aslanparçası güven tazeledi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilciliği’nin 6. olağan yönetim ve delege seçimi yapıldı. Oylama sonunda Fikret Aslanparçası yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe temsilcisi seçildi.

Siverek Karacadağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılan tek listeyle girilen seçimlerde Fikret Aslanparçası yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe temsilcisi seçildi.

Seçim sonuçlarının ardından gazetecilere açıklama yapan Aslanparçası, " Zirveden yeni ufuklara yolculuğumuzda ufukta yeni zaferlerin habercisi bir seçimi geride bıraktık.Tecrübe,istikrar ve güven sloganıyla çıktığımız yolda güzel bir ortamda gerçekleştirdiğimiz seçimimizin çeşitli kademelerinde görev yapan,sorumluluk ve aidiyet bilinciyle yoğun bir katılımla sandık başına gelerek oylarını kullanıp böylelikle sorumluluğumuzu daha çok artıran ve zımnen "Durmak Yok Koşmaya Devam" yetkisi veren dava arkadaşlarımıza ve dualarıyla yanımızda olan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyor seçim sonuçlarının camiamıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz.

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırtasiyeciler yeni sezona iyi başlamadı

Kırtasiyeciler yeni sezona iyi başlamadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık