Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Fotoğraf Yarışmasının Ödül Gecesi Siverek’te Yapılacak

Fotoğraf Yarışmasının Ödül Gecesi Siverek’te Yapılacak

Uluslararası Fotoğraf Yarışmasının Ödül Gecesi Siverek’te Yapılacak

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2016 Perşembe 09:31
Fotoğraf Yarışmasının Ödül Gecesi Siverek’te Yapılacak

Türkiye’nin önemli fotoğraf sanatı derneklerinden oluşan kardeş dernekler arasında düzenlenecek olan Fotoğraf yarışmasına Mersin OLBA Fotoğraf Derneği , Gaziantep İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği, Kıbrıs Fotoğraf Sanatı Derneği, Afyon Frig Fotoğraf Derneği, Ankara Fotoğraf Derneği, Siverek Fotoğraf Sanatı Derneği üyelerinin katılımı gerçekleşecek.

Sille Sanat Sarayı Başkanı Reha Bilir yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “Sille Sanat Sarayı’nın Türkiye’de bulunan Fotoğraf Sanatı Dernekleri ile başlattığımız kardeş dernek uygulaması ile Fotoğraf sanatı ile ilgilenen Dernek üyelerinden 5 kişinin topluluğumuza üye olması ile kardeş dernek uygulamasını başlatıyoruz. Bu kardeş Derneklerle birlikte yılda bir olmak üzere bir etkinlik düzenliyoruz. Şuanda Sille Sanat Sarayı’nın 6 kardeş derneği bulunmakta bu 6 kardeş dernek üyesi arasında başlattığımız fotoğraf yarışmasında amacımız hem dernekler arasında kaynaşma sağlamak hem de Fotoğraf sanatı adına güzel çalışmalar ortaya koymaktır” dedi.

Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği Onursal Başkanı Selahattin Atsoy’da yarışma ile ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “Sille Sanat Sarayı ile kardeş Dernek olmanın heyecanını yaşarken böyle bir organizasyonun ödül gecesinin Siverek’te yapılıyor olması ve buna ev sahipliği yapıyor olmamız ayrıca bizleri ayrıca heyecanlandırıyor. Türkiye’nin önemli Fotoğraf Sanatı Dernekleri ve Fotoğraf Sanatının duayenlerinin yarışacağı Kardeş Dernekler yarışıyor yarışmasına katılacak olan tüm yarışmacı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık