Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ BAŞKANI VEYSEL POLAT SİVEREK'TE

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ BAŞKANI VEYSEL POLAT SİVEREK'TE

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa GAP Gazeteciler Başkanı Veysel POLAT gazetemizi ziyaret etti.Polat  gazetemizin imtiyaz  sahibi Ahmet Nomer’le  bir süre görüşerek gazetenin arşivlerini 

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2008 Pazar 15:00
GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ  BAŞKANI VEYSEL POLAT  SİVEREK'TE
inceledi.
            Fıratınsesi gazetesi  içerik olarak dolu bir gazete olduğunu  belirten  Polat  şöyle devam etti’’Yerel basının  güçlü olması kentlerin kalkınmasında büyük önem taşıyor. Gerçek anlamada gazetecilik yapan yani adam gibi gazete çıkaran insanların birlik ve beraberlik içinde olmaları  naylon gazeteciliği de önleyecektir.Yerel gazeteler sorunların çözüm kaynağı olmalıdırlar. Fıratın Sesi Gazetesi  güzel bir sitil yakalamış bu sitili devam ettirerek daha da geliştirmesini diliyoruz’’dedi.
         Fıratın Sesi Gazetesi  imtiyaz sahibi Ahmet Nomer  yaptığı açıklamada bölgenin sesi kulağı olmak için çabalıyoruz  gazetemizi daha kaliteli ve okunur yapmak için çabalarımız devem ediyor’’dedi.
         GAP Gazeteciler birlik başkanı Polat  daha sonra  ilçede yayımlanan İrfan Gazetesini ziyaret ederek Gazete sahibi Mehmet Güyüç ilE görüştü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık