Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa HACIHIDIR BARAJINDA 2 KİŞİ KAYBOLDU

HACIHIDIR BARAJINDA 2 KİŞİ KAYBOLDU

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, baraj gölü kıyısında arkadaşlarıyla piknik yapmaya giden 2 genç, serinlemek için girdikleri Hacı Hıdır Baraj Gölü'nde kayboldu.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2012 Pazar 15:23
HACIHIDIR BARAJINDA 2 KİŞİ KAYBOLDU
Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, baraj gölü kıyısında arkadaşlarıyla piknik yapmaya giden 2 genç, serinlemek için girdikleri Hacı Hıdır Baraj Gölü'nde kayboldu. 

Siverek'e 10 kilometre mesafedeki Gözelek Köyü yakınlarında bulunan Hacı Hıdır Baraj gölü kıyısına arkadaşlarıyla birlikte piknik yapmaya giden 18 yaşındaki Ömer B. ile 17 yaşındaki İbrahim B., öğle saatlerinde serinlemek için baraj gölüne girdi. Ancak yüzme bilmedikleri ileri sürülen 2 genç bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. Arkadaşlarının yardımına koşmasına rağmen kurtaramadığı 2 genç, battıkları suda kayboldu. 

İhbar üzerine çok sayıda jandarma ile olayı duyan gençlerin yakınları baraj gölüne akın etti. Cesetlerinin bulunması için Şanlıurfa'dan sualtı polisleri istenirken, gençlerin gözyaşı döken yakınlarını jandarma teselli etmeye çalıştı. Baraj gölü kıyısında bekleyiş devam ediyor
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık