Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Helal Olsun Sizlere, Siverek İmam Hatip Lisesi Bilgi Yarışmasında Birinci Oldu

Helal Olsun Sizlere, Siverek İmam Hatip Lisesi Bilgi Yarışmasında Birinci Oldu

Haberikra.com Haberi Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen meslek liseleri bilgi yarışmasında, Siverek İmam Hatip Lisesi il birincisi oldu. 

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2009 Perşembe 13:10
Helal Olsun Sizlere, Siverek İmam Hatip Lisesi Bilgi Yarışmasında Birinci Oldu
ŞANLIURFA- Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa DSİ konferans salonunda düzenlenen Meslek Liseleri Arası bilgi yarışmasında Siverek İmam Hatip Lisesi birinci oldu.
Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan meslek liselerinin katıldığı bilgi yarışmasında ikinciliği Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi alırken, üçüncülüğü ise Birecik Kız Meslek Lisesi aldı. Yarışmada Siverek İmam Hatip Lisesini Rahime Güzen, Rahime Kırtay ve Ömer Kırvar temsil etti. Yarışmada birinci olan Siverek İmam Hatip Lisesi'ne Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çeyrek altın ve plaket verilirken Siverek İmam Hatip Lisesi yöneticileri tarafından da öğrencilere 1 çeyrek altın hediye edildi.

Bilgi yarışması sonucunu değerlendiren Siverek İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Hatipoğlu yaptığı açıklamada, “öğrencilerimizin göstermiş olduğu bu başarı bizleri çok memnun etti.
Okulumuzun bilgi yarışmasında birinci olması okulumuzun tanıtılmasında da etkili olacağına inanıyoruz. Yarışmada derece alan öğrencilerimizi teker teker tebrik eder ve başarıların devamını dilerim. Öğrencilerimizin çalışmasına yardımcı olan okul yöneticileri ve öğretmenlerine de teşekkür ederim.” Dedi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık