Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi HÜDA-PAR GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

HÜDA-PAR GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Hür Dava Partisi Siverek Gençlik Kolları, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Umre Ödüllü Siyer Sınavında dereceye giren Eğitimci Mehmet Aydın’ı evinde ziyaret ederek başarısından dolayı kendisine plaket takdim etti.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2015 Salı 18:23
HÜDA-PAR GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

ŞANLIURFA- Hür Dava Partisi Siverek Gençlik Kolları, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Umre Ödüllü Siyer Sınavında dereceye giren Eğitimci Mehmet Aydın’ı evinde ziyaret ederek başarısından dolayı kendisine plaket takdim etti.

Hüda-Par Siverek Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Baylan, parti olarak peygamber efendimiz ile ilgili yapılan tüm etkinliklere değer verdiklerine değinerek, 40 bin kişinin başvuru yaptığı sınavda ilk 50’ye giren Eğitimci Mehmet Aydın Hoca’yı tebrik ederek kendisine plaket takdim etti.

Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hür Dava Partisinin Peygamber Efendimize saygı mitingini düzenlemesinin ve peygamber efendimiz ile ilgili bu tür etkinlikleri yakından takip etmesinin çok anlamlı olduğunu belirterek, Hüda-Par Siverek Gençlik kollarına nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Sınavdaki başarısı hakkında bilgi veren Aydın, “İş inanmakla başlıyor. İşi kafamda bitirmiştim. Sanki daha önce Umreye gideceğimi biliyormuşum gibi sınava girdim. Kitabı 7 sefer okudum. Kitabı okumaya başladığım zaman ise içimde bu kitap benim Umreye gidişime vesile olacak, dedim. Geçen senede sınava iyi hazırlanmıştım. 7 yanlışım çıktı, kazanmak kısmet olmadı. Sınava girdikten sonra Kâbe’nin resmini görsem bile duygulanıyordum. Toplumun bu derece yozlaştığı, peygamber efendimizin hayatından ve ahlakından uzaklaştırılmaya çalışıldığı bir dönemde böylesi etkinliklerin düzenlenmesi büyük önem arz etmektedir. Peygamber Sevdalıları Platformuna bu hayra öncülük etikleri için çok teşekkür ediyorum.

Zebih Külye- Hasan Tatlı / www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık