Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi HÜR ADAY YAVUZ SİVEREK'TE TAZİYEYE KATILDI

HÜR ADAY YAVUZ SİVEREK'TE TAZİYEYE KATILDI

HÜDA PAR’ın desteklediği bağımsız milletvekili adayı Mehmet Yavuz, Siverek’te taziye ziyaretlerine katıldı.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2015 Çarşamba 11:05
HÜR ADAY YAVUZ SİVEREK'TE TAZİYEYE KATILDI

HÜDA PAR’ın desteklediği bağımsız milletvekili adayı Mehmet Yavuz, HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, Hüda-Par Siverek İlçe Başkanı Ahmet İdem, bölgenin tanınmış âlimlerinden Cemal Çınar ile birlikte Siverek’te taziye ziyaretlerine katıldı.

Heyet, ilk olarak geçtiğimiz günlerde vefat eden Hür Aday Yavuz'un eşinin anneannesi Asya Erdoğan’ın taziyesine katıldı. Heyet, taziyelerini merhumenin oğlu Adem Erdoğan’a iletti.

Heyet, daha sonra kalp rahatsızlığından dolayı vefat eden Din-Bir-Sen Siverek Temsilcisi Mahmut Bozkuş ve Ahmet Bozkuş Hocanın babası Abbas Bozkuş’un taziyesine katıldı.

Heyeti, Bozkuş ailesi adına Mahmut Bozkuş karşıladı. Yavuz ve beraberindeki heyet, Cemal Çınar Hocanın Kuran tilaveti ve kısa konuşmasının ardından taziye yerinden ayrıldı.

Bozkuş ailesinin taziyesinden ayrılan heyet, daha sonra Siverek ilçesine bağlı Erkonağı (Taboğa) köyündeki Çaşka ailesinin taziyesine katıldı. Kur'an tilavetinin ardından konuşan Yavuz, ölüm hakikati, ölüm ve ötesinin günlük hayatımıza etkileri ile ilgili bir konuşma yaptı.

Ziyaretlerin ardından Yavuz ve parti heyeti Siverek’ten ayrıldı. (İLKHA)



YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık