Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Gündem IHO-EBRAR, Siverek'te 40 çocuğun yüzünü güldürdü

IHO-EBRAR, Siverek'te 40 çocuğun yüzünü güldürdü

Fakir ile zengin arasında köprü vazifesi gören Avrupa merkezli yardım kuruluşu IHO-EBRAR, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 40 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık giysi yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 Çarşamba 17:14
IHO-EBRAR, Siverek'te 40 çocuğun yüzünü güldürdü

Siverek ilçesinde yapılan yardım çalışmasına ilişkin açıklamalarda bulunan IHO-EBRAR Siverek gönüllüsü Hüseyin Şeker, "Merkezi Avrupa'da bulunan IHO-EBRAR tarafından gönderilen yardımları Siverek'te 40 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğumuza ulaştırdık. Emeği geçen tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Bu yardımları gönderen kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Gerçekten bugün çok güzel dua aldılar. İnşallah bundan sonra da yardımlarımız devam edecektir." ifadelerine yer verdi.

Bu vesileyle hayırseverlere çağrıda bulunan Şeker, "Maddi durumu iyi olan, imkânları elveren tüm kardeşlerimizi böyle bir hayra ortak olmaya, bu soğuk kış günlerinde giyecek elbise dahi alamayacak durumda olan çocuklarımızı giydirmeye davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

İhtiyaç sahibi çocuklardan Elif Suntay, "Bizlere bu kıyafetleri alanlara ve IHO-EBRAR'a teşekkür ederim." dedi.

Sercan Furkan Çakmak ise, "IHO-EBRAR, bu kış mevsiminde bize elbise göndermiş. Kendilerinden Allah razı olsun. Hayır sahiplerine de teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. (Ramazan Zeren-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Erin: “Bu milletin iradesine hiç kimse ipotek koyamaz”

Vali Erin: “Bu milletin iradesine hiç kimse ipotek koyamaz”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık