Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi İKİNCİ EL OTO PAZARI AÇILDI

İKİNCİ EL OTO PAZARI AÇILDI

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde ikinci el oto pazarı pazar günü oto pazarına başladı.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2014 Pazartesi 09:10
İKİNCİ EL OTO PAZARI AÇILDI

Siverek’te ilk kez açılan ikinci el oto pazarı pazar günü açıldı. Belediyenin katkılarıyla açılan oto pazarı her pazar günü açık kalacak. Siverek ilçesinde Siverek Belediyesinin katkısıyla ilçede ilk kez açılan ikinci el oto pazarına vatandaşlar ilgi gösterdi.

İlçenin Fırat Mahallesinde bulunan canlı hayvan pazarı küçükbaş bölümünü oto pazarı olarak tahsis eden ilçe belediyesine teşekkür eden oto tutkunları daha önce oto alımı için çevre illere gitmek zorunda kaldıklarını, Belediye Başkanına hizmetinden dolayı teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Resul Yılmaz yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “İlçemizde ikinci el oto pazarının kurulması yönünde vatandaşların belediyemize talepleri vardı. Belediye Meclisinde meclis üyesi arkadaşlarımızla aldığımız kararla ilçemizde ikinci el oto pazarını faaliyete geçirdik. Pazarın Siverek ekonomisine katkı sunacağı gibi vatandaşlarımız ikinci el oto alımı için çevre illere gitmeyecek. Böylece vatandaşımızın ekonomik ve zamanı kayıp olmayacak, ilçemizde ilk kez açılan Pazar vatandaşlarımıza hayırlı olsun”

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık