Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi KARAHAN TÜMSİAD'I ZİYARET ETTİ

KARAHAN TÜMSİAD'I ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Şerdil Karahan, TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade’yi ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2015 Salı 13:17
KARAHAN TÜMSİAD'I ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Şerdil Karahan, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Yaklaşan seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden aday adayı Karahan, son ziyaretini Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Şanlıurfa Şubesine gerçekleştirdi. TÜMSİAD Şube Başkanı M.Sadık Sade’yi makamında ziyaret eden İş Adamı Karahan, Şanlıurfa için projelerinin olduğunu ve kısmet olursa milletvekili olarak önce Şanlıurfa’ya sonra Türkiye’ye hizmet edeceğini söyledi.

STK’lar, dernekler ve meslek odalarının toplumun olmazsa olmazları olduğunu dile getiren Karahan, “Ülkemizin problemlerini, şehrimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın şikayetlerini ele alan ve bunların çözümünde büyük önem arz eden bu kuruluşlarımızın her zaman desteklenmesinden yanayım. Ülkemizin kalkınmasında bu kuruluşlarımızın katkısı yadsınamaz. Şanlıurfamızın geleceği adına, üzerime düşen sorumlulukların bilincindeyim. Bu sorumlulukları yerine getirebilmek ve şehrimizin gelişimini sürdürebilmek için hepimiz gönül birlikteliği içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren TÜMSİAD Şube Başkanı M. Sadık Sade ise, Karahan’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: Bahattin Yolaçan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık