Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Kaymakam Çiftçiler: Siverek için bir kütüphane yetersiz

Kaymakam Çiftçiler: Siverek için bir kütüphane yetersiz

Siverek Kütüphanesini ziyaret eden Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler 250 bin nüfuslu ve 80 bin üzerinde öğrencisi olan bir ilçeye böyle bir kütüphanenin yetersiz olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 15:41
Kaymakam Çiftçiler: Siverek için bir kütüphane yetersiz

Siverek Kütüphanesini ziyaret eden Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler 250 bin nüfuslu ve 80 bin üzerinde öğrencisi olan bir ilçeye böyle bir kütüphanenin yetersiz olduğunu ifade etti.

Yer itibariye uygun olmayan bir ortamda, gençlerin ders çalışmalarının kendilerini üzdüğünü ifade eden Çiftçiler, "İlçenin aile yapısı da dikkate alındığında gençlerimiz için daha iyi daha sağlıklı, geniş bir çalışma ortamı oluşturmak için çalışmalıyız. Bunun için, kütüphaneye tahsis edilen arsa da, ilçe halkına Kütüphane hizmet binasının inşası önceliğimiz olacaktır" dedi.

Siverek Kütüphane Müdürü Ali Lale ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "İlçemizin birinci önceliği gençlerimizin ve halkımızın güzel vakit geçirebileceği modern bir kütüphaneye ihtiyacımız vardır. Ayağının tozuyla gelen İlçe Kaymakamı Mustafa Çifçiler’ in İlçe Kütüphane hizmet binamızı yerinde incelemecisi tüm okuyucuları ve halkımızı sevindirmiştir. Şimdiden çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık