Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi KAYMAKAM KARAGÜL'Ü ZİYARETLER SÜRÜYOR

KAYMAKAM KARAGÜL'Ü ZİYARETLER SÜRÜYOR

Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, 107. Topçu Alay komutanı Kurmay Albay Abdullah Uşan Siverek Kaymakamı Vural Karagül'ü makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2015 Salı 15:47
KAYMAKAM KARAGÜL'Ü ZİYARETLER SÜRÜYOR

Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar Siverek Kaymakamı Dr. Vural Karagül'ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik hazır bulundu.

Siverek Kaymakamı Dr. Vural Karagül Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve beraberindeki heyetin ziyarettinden duyduğu mutluluğu belirterek, "İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için her türlü gayreti hep birlikte sergileyeceğiz. Sayın Milletvekilimizin daha önce olduğu gibi destekleri çok önemli. Destekleri bundan sonra yapacağımız çalışmalarda da bizi sonuca ulaştırmakta ciddi katkı sağlayacaktır'' dedi

107. Topçu Alay Komutanı Kurmay Albay Abdullah Uşan Siverek Kaymakamı Dr. Vural Karagül'ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.Kaymakam Karagül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Siverek'te yaşayan amatör fotoğrafçılardan oluşan Siverek Fotografçılar Derneği üyeleri Karagül'ü makamında ziyeret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırtasiyeciler satışlardan memnun değil

Kırtasiyeciler satışlardan memnun değil

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık