Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Kızını Kaybeden Babanın Acı Hikâyesi

Kızını Kaybeden Babanın Acı Hikâyesi

Haberikra.com Haberi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde geçtiğimiz cuma günü trafik kazasında 15 yaşındaki kızlarını kaybeden Eroğlu ailesinin acı dolu hikâyesi  

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2009 Salı 19:00
Kızını Kaybeden Babanın Acı Hikâyesi
ŞANLIURFA- Siverek ilçesinde geçtiğimiz Cuma günü Hilvan'a bağlı Aslanlı köyüne tarım işçisi olarak çalışmaya giden Tuğba Eroğlu, İşlerini bitirdikten sonra kamyonet ile Siverek'e dönerken kamyonetin kaza yapması sonucu hayatını kaybetmişti.


Siverek İmam Hatip Lisesi 10. Sınıf öğrenci Tuğba Eroğlu'nun ölümü öğretmenlerini ve arkadaşlarına yasa boğdu. Tuğba'nın çok edepli ve takvalı bir öğrenci olduğunu söyleyen Siverek İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Baturalp, “ Tuğba'nın vefat haberi ile hepimiz çok üzüldük. Öğretmen arkadaşlarımız ve öğrencilerimiz tuğba'nın ölüm haberiyle derinden etkilendiler” dedi.


Tuğba Eroğlu'nun 47 yaşındaki acılı babası Neşet Eroğlu ise yaptığı açıklamada, “20 ay önce 5620 sayılı yasa ile 3100 gün hizmet ettiğim Siverek Belediyesi'ndeki işime son verildi. Maddi durumum iyi olmadığından Tuğba ve kız kardeşi, aile bütçesine katkıda bulunmak için cuma günü Hilvan'a bağlı Aslanlı köyüne çapa işine gittiler.
Dönüşte kamyonet tıka basa doldurulduğundan kamyonet kaza yaptı. Kazada 1 kızım ölürken diğer kızımda ağır yaralandı. Yaralı kızım halen Şanlıurfa'da hastanede yatıyor” Dedi

Kızının asla bu işlerde çalışmasını istemediğini belirten acılı baba şöyle devam etti, “ 6 çocuğum var, 3 tanesi okula gidiyor. Evde tek ben çalışıyordum, işime son verilince işsiz kaldım. Bir gelirim olmadığından mağdur durumdaydık.
Kızım durumumuzu bildiğinden kardeşi ile beraber çalışmaya gitti. Kızımın ölüm haberi ile beraber ailece perişan olduk, çok mağdur durumdayız.” Dedi

Kaynak:Haber Linki
Bizde Siverekgenclik ailesi olarak merhume Tuğba bacımıza Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve İmam Hatip Lisesinde bulunan öğretmen arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.
hayır severler ve yetkilileri bu aile hakkında duyarlı olmaya davet ediyoruz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık