Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa ON BİR ÇOCUĞUNUN NAFAKASINI ÇIKARMAK İÇİN GECELERİ KARPUZ SATIYOR

ON BİR ÇOCUĞUNUN NAFAKASINI ÇIKARMAK İÇİN GECELERİ KARPUZ SATIYOR

Mehmet SEZGİN/SİVEREKKentimiz Şirinkuyu mahallesinde yaşayan bir vatandaş 11 çocuğuna bakmak için geceleri sabaha kadar karpuz satarak geçimini

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2009 Perşembe 17:05
ON BİR ÇOCUĞUNUN NAFAKASINI ÇIKARMAK İÇİN GECELERİ KARPUZ SATIYOR
sağlamaya çalışıyor.
  
Siverek’te işsizliğin had safhada olduğunu belirten 55 yaşındaki Hasan Demirezen gazetemiz ve sitemiz muhabirlerinden Asiye Nomer’e yaptığı açıklamada ’’Biz kalabalık bir aileyiz çocuklarımın bir kısmı ilçe dışında geçici olarak tarım işinde çalışıyorlar, ben ve iki çocuğum burada kaldık, çocukların ikisi çalışıyor, bende onlara yardımcı olmak için Adana’dan karpuz getirip satıyorum. Şu an satışlar iyi değil birkaç gün sonra mübarek ramazan ayı başlayacak inşallah satışlarımız ramazan ayında açılır’’11 Çocuk babası Demirezen, yaşamın zor olduğundan yakınarak şöyle devam etti’’Hayat zor, hayatın zorluğundan daha zor olan bir durum varsa o da baba olmaktır ve çok çocuklu bir baba olmak daha da zormuş, bunu şimdi daha iyi anlıyorum’’ dedi.


NOT: SİTEMİZDE BULUNAN HABER, FOTOĞRAF, YAZI VB. HERTÜRLÜ MATERYAL KAYNAK GÖSTERİLSE DAHİ YAZILI İZİN OLMADAN KULLANILAMAZ. AKSİ DURUMDA HERTÜRLÜ HUKUKİ HAKKIMIZ SAKLI BULUNMAKTADIR.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık