Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Gündem SAADET PARTİSİ: PATRİOTLAR GELMESİN

SAADET PARTİSİ: PATRİOTLAR GELMESİN

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasında ülkemize yerleştirilmek istenen Patriot füzelerinin kirli ve tehlikeli bir oyunun parçası olduğu vurgulandı.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2013 Perşembe 21:23
SAADET PARTİSİ: PATRİOTLAR GELMESİN

ŞANLIURFA - Saadet Partisi Şanlıurfa Teşkilatı tarafından Karakoyun İş Merkezi`nde bir basın açıklaması düzenlendi. Ülkemize yerleştirilmek istenen Patriot füzelerinin kirli ve tehlikeli bir oyunun parçası olduğunun vurgulandığı açıklamayı Saadet Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı Başkanı Hüseyin Bakırcı okudu.

Ülkede 28 NATO üssünün bulunması, Malatya`ya füze kalkanı yerleştirilmesi, Hava Kuvvetlerinin İzmir`deki NATO Karargahına bağlanmasının kirli ve tehlikeli oyunun parçası olduğunu belirten Bakırcı, "Bizim Amerika`nın kalkanına da, NATO`nun patriotuna da ihtiyacımız yoktur. Ne var ki AKP iktidarının politikaları, milletimizin tarih boyunca ortaya koyduğu asalet ve kararlılıktan çok uzaktır. Dün taşla, sapanla kovduklarımız bugün kırmızı halılarla karşılanmaktadır. Bu kabul edilemez bir durumdur. Bu topraklar, NATO`nun değil İslam toprağıdır" dedi.

Ayrıca yapılan açıklamada 20 Ocak Pazar günü Patriotların geleceği İskenderun`da, Saadet Partisi tarafından bir yürüyüşün organize edileceği belirtildi.

(Mehmet Demir-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık