Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Sağlık-Sen üye ve gönüllüleri ile iftarda buluştu

Sağlık-Sen üye ve gönüllüleri ile iftarda buluştu

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Sağlık Sen üye ve gönüllüleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2018 Cumartesi 13:12
Sağlık-Sen üye ve gönüllüleri ile iftarda buluştu

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Sağlık Sen üye ve gönüllüleri ile Ramazan ayının 3. gününde, iftar yemeğinde bir araya geldi.Paşa Konağı Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Faruk Günak, Eğitim Bir Sen Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası, daire amirleri, sendika üye ve gönüllüleri katıldı.

İftar yemeğinin ardından Siverek Gençlik Sitesine açıklamada bulunan Sağlık Sen Siverek Temsilcisi Suat Kalkan, "Ülkemizde genel yetkili sendika olan Sağlık Sen bu yıl da 15 Mayıs sürecinde yine tüm Türkiye'de olmak üzere yetkiyi almıştır. Bizi zirvede tutarak yetkili sendika olmamızı sağlayan ve bize büyük bir sorumluluk yükleyen başta üyelerimiz olmak üzere tüm işyeri temsilcilerimize ve sendikamıza katkı sunan herkese yürekten teşekkür ederiz"

Açıklamasına devam eden Kalkan, "Yetkili sendika olarak Cumhurbaşkanımızın söz verdiği sağlıkta yıpranma payı ve sağlıkta şiddeti önlemek için gerekli kanunların yasallaşarak bir an önce çıkması en büyük arzumuzdur. Davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür eder saygı ve hürmetlerimi sunarım.


www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık