Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Sanatçı Muzafer Yiğit, Siverek'te.

Sanatçı Muzafer Yiğit, Siverek'te.

15 Yıl önce Siverek’ten Almanya’ya giden Muzafer YİĞİT, kendi memleketine ünlü bir sanatçı olarak geri döndü.Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinden bazı nedenlerden dolayı Almanya’ya giden YİĞİT, 15 yıl sonra Siverek’e ünlü bir sanatçı olarak geri döndü.Müzik alanında yapmış olduğu Kürtçe, Zazaca ve Türkçe eserlerle tanınan YİĞİT, haftada bir TVT televizyonunda yayınlanan “dost kervanı” programında sevenleri ile buluşuyor.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2008 Cumartesi 17:28
Sanatçı Muzafer Yiğit, Siverek'te.
15 yıl gibi uzun bir aradan sonra Siverek’e dönen Yiğit,  Siverek Gençlik Sitesine yaptığı açıklamada “Bülbülü altın kafese koymuşlar yine ah vatanım demiş. Ne kadar Almanya’da yaşasam da yine de hep içim de memleket hasreti oldu ve bu hasret sürekli yüreğimi yaktı.
13 Temmuz’da Siverek’e geldim.29 Temmuz’da sanatçı Kahtalı Mıçı ile beraber Paris Düğün Salonunda bir konser vereceğiz. Ayrıca Siverek’i tanıtan bir tv programı düzenleyeceğiz.”
Siverekli iş adamlarını Siverek’te yatırım yapmaya çağıran YİĞİT, “Siverek çok güzel bir yer, yeter ki halkımız Siverek’e her alanda sahip çıksın ve Siverekli iş adamlarıda her alanda Siverek'te yatırım yapsınlar."
Son olarak sitemiz üzerinden Sivereklilere mesaj gönderen YİĞİT, “ Siverekgenclik.com sitesini sürekli takip ediyorum.Siverekgenclik.com sitesini ayrıca çok beğeniyorum.Sitede emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık