Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Asayiş Seyfioğlu Caddesi modern görünüme kavuşuyor

Seyfioğlu Caddesi modern görünüme kavuşuyor

Siverek Belediyesi farklı kurumlar tarafından Seyfioğlu Caddesinde alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan kaldırımların yenileme çalışmalarını tamamlayarak caddeyi modern görünüme kavuşturacak.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2020 Cumartesi 17:55
Seyfioğlu Caddesi modern görünüme kavuşuyor

Bir süre önce bazı kurumlarca yürütülen alt yapı çalışmaları kapsamında Seyfioğlu Caddesindeki esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın bozulan kaldırımların yenileme talimatı verdi.

Siverek Belediyesi kendi öz kaynaklarıyla Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde başlattığı kaldırım yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ‘’bir süre önce Seyfioğlu caddesinde başlatılan Kaldırım yenileme çalışmaları ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla devam ediyor, caddemizde yapılan alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla yaklaşık bir ay gibi bir sürede kaldırım çalışmasında sona gelindi, cadde esnaflarımızın yaşadığı mağduriyetlerinin bir an önce sonlandırılması için çalışmalar hızlı bir şekilde yürütülüyor” denildi.

Caddede 20 yıldır esnaflık yapan Ramazan Öğül çalışmalardan dolayı memnun kaldığını belirterek şunları kaydetti. ’’Daha önceki yıllarda caddemizde alt yapı çalışmaları yapıldı, defalarca başvuru yaptığımız halde kaldırım sorunumuzu çözemedik. Daha önceki süreçlerde caddemiz perişan haldeydi, seçimin ardından belediyemiz ekipleri güzel çalışıyor, bu konuda caddemizde yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum’’dedi.

Haber MerkeziYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da telefonla dolandırıcılık yapanlara operasyon

Şanlıurfa'da telefonla dolandırıcılık yapanlara operasyon

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık