Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Siyaset Şeyhmus Aydın Mimar ve Mühendislerle Bir Araya Geldi  

Şeyhmus Aydın Mimar ve Mühendislerle Bir Araya Geldi  

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2019 Pazar 19:57
Şeyhmus Aydın Mimar ve Mühendislerle Bir Araya Geldi  

 

 

31 Mart yerel seçimler öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Mimar ve Mühendisler ile bir araya geldi.

 İlçenin Camikebir Mahallesinde bulunan tarihi Paşa Konağında yapılan toplantıda, Aydın mühendis ve mimarlarla görüş alışverişinde bulundu.

 Mimar ve mühendisler Siverek için hazırladıkları projeleri dosya şeklinde Aydın’a sundu. Aydın ilçenin ana sorunlarının herkes tarafından bilindiğini, mimar ve mühendislerle de ortak fikir ve projelerle hizmet etmek istediklerini’ belirterek,” İlçemiz için çok güzel projeler hazırlayacağız. Bunu yaparken her kesimden insanlarımızın görüşlerine başvuracağız. Biz ilçemize hizmetkâr olmaya geliyoruz ve en iyi hizmet nasıl yapılacaksa onu yapacağız” dedi

 Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan grup üyesi Güner Şeker," Biz Siverek Mimarlar ve Mühendisler gurubu olarak, Bugün AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın'la bir toplantı yaptık. Toplantımızda Siverek'imizin bazı sorunlarına değindik, bu sorunları madde madde görüştük ve kendisinden fikir aldık ve aynı zamanda fikirlerimizi belirttik ve bu görüşlerimiz hakkında bir rapor hazırlayıp, başkan adayımıza sunduk. İnşallah kısmet olduğunda gerekli adımların atılacağına hepimiz inanıyoruz" dedi

Mimar Cumali Bayram'da yaptığı açıklamada," Siverek'te ki Mimarlar ve Mühendisler grubu olarak bugün Siverek Belediye Başkan adayımız Sayın Şeyhmus Aydın beyle, Siverek'in sorunları ve gelecek için projeleriyle ilgili yaptığımız toplantı çok verimli geçti, teşekkür ediyoruz başkanımıza. Umarım daha sonrası için de beraber çalışırız, beraber Siverek için bir şeyler yaparız, biz bu hizmet yolunda beraber olduğumuzu dile getirmek için, kendilerine desteğimizde bildirdik. Umarız Siverek için hayırlısı olur" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık