SİVEREK AK PARTİ TEŞKİLATI BİRİNCİ DANIŞMA TOPLANTISINI YAPTI

Haber Merkezi
Siverek Ak Parti İlçe Teşkilatı Şanlıurfa Milletvekilleri M. Kasım Gülpınar ve Zeynep Karahan Uslu’nın katılımıyla “1.İlçe Danışma Meclisi Toplantısını” gerçekleştirdi.

SİVEREK AK PARTİ TEŞKİLATI BİRİNCİ DANIŞMA TOPLANTISINI YAPTI
18 Şubat 2012 - 13:14
Siverek Ak Parti İlçe Teşkilatı bugün saat 13.00’te ilçenin Esmerçayır Mahallesinde bulunan özel bir düğün salonunda “ 1. İlçe Danışma Meclisi Toplantısını” yaptı. Toplantıya Şanlıurfa Milletvekillileri M. Kasım Gülpınar, Zeynep Karahan Uslu, Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkanı İlhan Çelik, Gürakar Belde Başkanı Recep Küçükçay, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
İlk sözü Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu alarak konuşmasında şunları kaydetti: “Bugün Gönüller kazanmak için buradayız. Kazandığımız gönüllere yeni gönüller kazandırmak için buradayız. Geçmiş zamandaki iktidarları hatırlayınız. Geçmişte yaptıkları zulümleri hatırlayınız. Ak Parti iktidarı ile bu zulümler sona ermiştir. İlçemizde maalesef günümüz Türkiye’sine yakışmayan birçok sorun var. Siverek’in elektrik sorunu olduğu söylemekten utanıyorum. Bütçeden Şanlıurfa için ayrılan miktar 27 Milyon TL’dir. Bu bütçeden 3 Milyon TL Siverek için ayrıldı. Merkezden başlamak üzere tüm köylerde elektrik sorununu çözeceğiz.”
Karahan konuşmasının devamında, ilçenin kanalizasyon, yol, su, eğitim sorunlarına değinerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Karahan’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan M. Kasım Gülpınar, son zamanlara Ak Parti ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ı yıpratmak amacıyla bazı çevrelerin yoğun şekilde çalıştığına değinerek, bu çalışmaların Allah’ın izniyle sonuç vermeyeceğini, Ak Partinin bundan önce de birçok badireyi atlattığını bundan sonra da bu gibi badirelerin üstesinden geleceğini söyledi.
Danışma Meclisi toplantılarına da değinen Gülpınar şunları kaydetti: “Danışma Meclisinin özellikle Ak Parti siyasetinde önemli bir yeri vardır. Danışma meclisine bu kadar önem veren ikinci bir parti yoktur. Olacağına da sanmıyorum. İstişarede bereket vardır, Allah’ın izniyle bu toplantılarının bereketini hizmet olarak alacağız.” Dedi
Kasım Gülpınar’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Program daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
www.siverekgenclik.com
Bu haber 2282 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da feci kaza: 3 ölü 4 ağır yaralı
Şanlıurfa'da feci kaza: 3 ölü 4 ağır yaralı
Siverek'te sepetli motosiklet kazası: Bir ölü 2 yaralı
Siverek'te sepetli motosiklet kazası: Bir ölü 2 yaralı