Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREK HALK BANKTAN TİCARET ODASINA DESTEK

SİVEREK HALK BANKTAN TİCARET ODASINA DESTEK

MEHMET SEZGİN Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek ticaret odası ile halk bank arasında kredi protokolü imzalandı. Ticaret odasında yapılan ptorokol imzalanmasına halk bankası Siverek şube Müdürü Süleyman Torunlu ve Ticaret ve sanayi odası bankanı Mehmet  Sun arasında yapılan protokol ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2007 Cumartesi 12:48
SİVEREK HALK BANKTAN TİCARET ODASINA DESTEK
2006 yılında ticaret ve sanayi odası başkanlığı ile yapılan protokol sayesinde küçük esnafın bir milyon YTL kredi kullandığını belirten halk bankası Siverek şube müdürü Süleyman Torunlu yaptığı açıklamada şöyle dedi. ‘’ Siverek ticaret odası ile halk bank arasında imzalanan protokolün iş alanını büyütmek isteyen KOBİ ‘lere yeni fırsat sunacak. Bu projemizi diğer il ve ilçelerde hayata geçireceğiz girimci KOBİ’lerimize Ticaret odaları ile iş birliği yaparak her türlü kolaylığı sağlayacağız. ‘’ dedi.    Siverek Ticaret ve sanayi odası başkanı Mehmet Sun ‘’ adından da anlaşıldığı gibi halk bankası bizim yani halkın bankasıdır. Ve küçük esnaflarımıza kolaylıklar ve büyük imkanlar sunuyor. Ve inanıyorum küçük esnaflarımız bu  protokol sayaesinde uygun faiz oranları ile kredi çekebileceklerini belirterek halk bankasına teşekkür etti.
    Protokol çerçevesinde Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri 3 yıl vadeli 250 bin YTL kredi kullanabilecek. Faizler ise halk bankasının KOBİ kredilerine uyguladığı faiz oranının binde 2 eksiği ve finansal destek kredilerine uygulanan faiz oranının binde 5 eksiği ile uygulanacak.  
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık