Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK İKRA-DER’DEN YARDIMLARA DEVAM

SİVEREK İKRA-DER’DEN YARDIMLARA DEVAM

Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere periyodik olarak yapılan yardımlar devam ediyor.

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2014 Çarşamba 15:19
SİVEREK İKRA-DER’DEN YARDIMLARA DEVAM

ŞANLIURFA- Siverek ilçesinde faaliyet gösteren Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği her ay ihtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak yapmış olduğu yardımlara devam ediyor. Kurban bayramı öncesinde 50 aileye giysi yardımında bulunan dernek, Kurban Bayramında da 142 aileye et yardımında bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan Siverek İkra-Der Yardım Komisyonu Yetkilisi Abdulgafur Karaca, her ay düzenli olarak 45 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunduklarına dikkat çekerek, “ Bu ay bölgemizde yaşanan son olaylardan dolayı periyodik olarak yardımda bulunduğumuz ailelere yardımlarımız gecikti. Bu gecikmeden dolayı ailelere durumu izah ettik. Hepsi bize duacı oldular. Allah’ın izniyle hayırsever halkımızın desteği ile fakir ile zengin arasında köprü olmaya devam edeceğiz. Periyodik olarak yaptığımız yardımların dışında ülkelerindeki iç savaştan dolayı ilçemize sığınan Suriyeli kardeşlerimize de yardımda bulunuyoruz. Hayırsever halkımızın desteklerini bekliyoruz” dedi

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık