Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREK KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

SİVEREK KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa’nın Siverek ilçe kaymakamı Kemal Yıldız ilçede bulunan liselerde gezilerine devam ediyor. Kaymakam Yıldız bu yıl eğitim ve

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2008 Çarşamba 16:56
SİVEREK KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ LİSELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU
öğretime başlayan yaklaşık 800 öğrencinin eğitim gördüğü Siverek Türk Telekom lisesini ziyaret ederek öğrencilerin sorunlarını dinledi.
  Kaymakam Yıldız okulda ki sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilere eğitim önemini anlatarak şöyle dedi’’Sizler gelecekte ki idarecilerimizsiniz bu ülkenin kalkınması sizlerin çabalarıyla olacak. Bunun içindir ki eğitiminizi aksatmadan devam etmeniz gerekiyor. Okullarda öğrencilerle yaptığım sohbetlerde  bazı arkadaşlar ekonomik sıkıntıdan dolayı eğitimlerine ara vermek zorunda oldukların belirtiler.Bu durumda olan arkadaşlar çekinmeden bize gelsinler eğitimlerini sürdürmeleri için  kendilerine her türlü destek sağlanacak.Dersleri iyi olan  arkadaşların  dershane ve kitap ücretlerini kaymakamlığımızca karşılanacak  fakat  öncelikle öğrencinin  başarılı olması ve üniversiteye  gitme  kararlılığı olacak.Kaymakamlık olarak  kapımız tüm öğrencilerimize açıktır.Sizden tek isteğim eğitiminize dört ele sarılmanızdır’’dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık