Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREK KAYMAKAMLIĞI 15 SODES PROJESİ HAZIRLAMAYA BAŞLADI

SİVEREK KAYMAKAMLIĞI 15 SODES PROJESİ HAZIRLAMAYA BAŞLADI

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa'nın Siverek ilçe kaymakamlığı Sosyal Destek Programı(SODES) kapsamında hazırlanan projeler son aşamaya geldi. İlçe kaymakamlığı bünyesinde

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2008 Cumartesi 16:45
SİVEREK KAYMAKAMLIĞI 15 SODES PROJESİ HAZIRLAMAYA BAŞLADI
Halk Eğitim Merkezi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Belediye Basın halkla ilişkiler müdürlüğünden oluşturulan bir heyetle projelere son şekli veriliyor.
    Güney Doğu Anadolu Projesi(GAP) Eylem planı kapsamında hazırlanan aralarında gelir getirici, eğitim kültür ve ağaçlandırma projelerinin bulunduğu projelerin kısa bir zaman içinde valilik makamına teslim edileceğini belirten ilçe kaymakamı Kemal Yıldız hazırladığımız projelerin içinde yoksul aile çocuklarına dershanede eğitim imkânı sunmak amacıyla beş yüz öğrenci kapasiteli dershane projesinin de bulunduğunu hatırlatarak şöyle devam etti''İlçemizde üniversite kazanan öğrenci sayısı istenilen düzeyde değil. Bölgede ekonomik sebeplerden dolayı dershane eğitimi alamayan çocuklarımıza bu projeyle eğitimde fırsat eşitliği oluşturacağız''dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık