Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK TRAFİĞİNDE YENİ DÜZENLEME

SİVEREK TRAFİĞİNDE YENİ DÜZENLEME

Siverek'te ana caddelerde bulunan kapanlar kaldırılıyor.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2014 Cuma 14:08
SİVEREK TRAFİĞİNDE YENİ DÜZENLEME

Şanlıurfa'nın en yoğun nüfusuna ve trafik akışına sahip ilçelerinde biri olan Siverek ilçesinde Belediye Başkanını talimatıyla trafik akışı yeniden düzenlenecek.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Baydilli zabıta müdürlüğünde birim amirleriyle yaptığı toplantıda Siverek trafiğini rahatlatacak kararlar aldıklarını yapılan toplantının ardından alınan kararları gazetecilere değerlendirdi.

Baydilli yaptığı açıklamada şunları kaydetti. "Öncelikle Zabıta Müdürlüğümüz bünyesinde zabıta amirliğini faaliyete geçirip, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği ile birlikte merkezde denetimleri artıracağız. Daha önce tek yön gidiş ve gelişlerin verildiği ana caddelerimizde kurulan kapanları kaldıracağız, bunun için Büyükşehir Belediyesine ilgili yazıları yazdık, ana caddelerde mobese kameralarla trafik akışını denetleyeceğiz.

Zabıta trafik amirliği ekiplerince bir trafik timi oluşturularak, denetimler yapmak suretiyle şehrin trafik akışının sorunsuz olması için vatandaşlara yardımcı olunarak gerekli önlemler alınacaktır. Önceliğimiz şehrimizde ilkel bir görüntü oluşturan kapanları kaldırmak olacaktır" dedi.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık