Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREKLİ İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

SİVEREKLİ İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Mehmet SEZGİN/SİVEREKİstanbul’da yaşayan Siverekli İş Adamı Ahmet Ataman, Siverek  ilçesinde bulunan Köy ve Merkez okullarının 

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2010 Salı 13:07
SİVEREKLİ İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
ana sınıfları ve 1. sınıfları için gönderdiği 13 bin hikaye ve boyama  kitabı okullara dağıtılmaya başlandı.
   
İş Adamının gönderdiği kitaplar Kapıkaya Belde İlköğretim Okulu ile  Siverek Yavuzselim İlköğretim Okulunda, İlçe Kaymakamı Kemal  Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Yılmaz, Siverek’i Vilayet  Yapma ve Kalkındırma Dernek Başkanı Koçali Aymaz katıldı.
     
Kitaplarla birlikte bir miktar giysi yardımının yapıldığını aktaran İlçe Kaymakamı Yıldız, Siverekli İş Adamı Ahmet Ataman’ın göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek şunları kaydetti ’’Eğitim sorunu çok önemli bir sorun. Tüm vatandaşlarımızın katkısıyla bu sorunun kısa zamanda çözüleceğine inanıyorum. İş Adamımızın gösterdiği duyarlılığı diğer İş Adamlarımızdan da bekliyoruz’’ dedi.
     
Siverekli İş Adamı Ahmet Ataman İlköğretim 1. sınıf ile Anasınıfları için  gönderdiği 13000 kitabın dışında çeşitli üniversitelerde eğitim gören Siverekli Öğrencilerin başlattığı kitap toplama kampanyasına destek vererek İstanbul’da topladığı 10 bin çeşitli kitabı kampanya kapsamında kampanyaya destek vermişti.
      
Hayırsever İş Adamına telefonla ulaşan A.A Muhabirinin aldığı bilgiye  göre, İş Adamı Ahmet Ataman bu yıl içinde doğduğu Kapıkaya Beldesine babasının adıyla bir okul yaptıracağını Siverek’te eğitime  katkı sunmaya devam edeceğini belirtti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık