Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREKLİ ÖZÜRLÜ SPORCULAR TEKERLEKLİ SANDALYELERİNE KAVUŞTU

SİVEREKLİ ÖZÜRLÜ SPORCULAR TEKERLEKLİ SANDALYELERİNE KAVUŞTU

MEHMET SEZGİNSİVEREK Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Siverek engeli spor kulübü basketbol takımı tekerlekli sandalyelerine kavuştu.Sosyal riski azaltma projesi(SRAP) yerel girişimleri destekleme

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2006 Pazar 18:45
SİVEREKLİ ÖZÜRLÜ SPORCULAR TEKERLEKLİ SANDALYELERİNE KAVUŞTU
programı kapsamında Siverek sosyal yardımlaşma ve dayanışma müdürlüğü tarafından temin edilen 10 adet tekerlekli bisiklet ilçe kapalı spor salonunda yapılan bir törenle hak sahiplerine teslim edildi. Yapılan törene ilçe kaymakamı Seddar Yavuz, belediye başkan Yardımcısı Ali Murat Bucak ilçe jandarma komutanı, ilçe emniyet müdürü ve çok sayıda daire amiri ve özürlü sporcu yakını katıldı.    Törende bir konuşma yapan Kaymakam Seddar Yavuz ‘’Özürlü sporcuların her konuda destekleneceklerini daha rahat bir yaşam için devletin tüm imkânlarının seferber edileceğini ‘’belirtirken belediye Başkan yardımcısı Ali Murat Bucak belediye olarak Siverek engeliler spor kulübünün destekleneceğini’’belirti.
    SRAP  kapsamında özürlü basketbol  bisikletine  kavuşan sporcular  kendilerine bu imkanı tanıyan tüm yetkililer teşekkür ettiler.10 özürlü bisikletinin yaklaşık 60 bin YTL ye mal olduğu belirtildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık