Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Siverekli Yazarın İki Kitabı Yolda

Siverekli Yazarın İki Kitabı Yolda

Uzun süredir sessizliğini koruyan Yeni İslami Akımın Öncülerinden Zübeyir Yetik, yeni baskısı çıkacak iki kitabıyla sevenleri ile buluşacak.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2010 Salı 13:14
Siverekli Yazarın İki Kitabı Yolda
Siverekli düşünce adamı ve yazar Zübeyir Yetik, Pınar yayınlarından yeni baskısı çıkacak Şeytan ve Kabil isimli kitaplarıyla sevenleri ile buluşacak. Yeryüzünde Kötülük Odakları adlı yazı dizisiziyle, 1985 yılında ilk baskıları çıkarılan  “Şeytan” ve “Kabil” isimli kitapların, iskeleti aynı kalmakla birlikte muhteva tamamen yenilenmiş olacak.


Hayat serüveninde gazetecilik, öğretmenlik, bankacılık, serbest muhasebecilik, yayıncılık ve Memursen Konfederasyonu Genel Başkanlığı yapan Yetik’in şuana kadar yayınlanmış 25 kitabı bulunuyor.


29 Ocak 2007 tarihinde Memleket Edebiyat Dergisi, Şanlıurfa Memur-Sen İl Temsilciliği, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği ve Türkiye Yazarlar Birliği Şubesi Yetkililerinin Gayretleriyle Şanlıurfa Şair Nabi Kültür Kültür Merkezinde “Zübeyir Yetik’e Saygı” konulu panel düzenlenmişti.

Bir buçuk ay boyunca bir dernekte verdiği "Davet Metodu" konusundaki semineri de kitaplaştırma çalışmalarını sürdüren Zübeyir Yetik'e, çalışmalarında Zeynep Hilal Armağan asiste ediyor. Siverek Gençlik Haber


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık