Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Siverek'te Basın Ve İnternet Yayıncılığı Zirvede

Siverek'te Basın Ve İnternet Yayıncılığı Zirvede

Siverek hem internet yayınlarıyla hem de gazete yayıncılığı ile örnek olmaya devam ediyor Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi, hem internet yayıncılığı hem de gazete yayıncılığı ile bölgede bulunan ilçelere nazaran önde gitmeye devam ediyor. Siverek’te son olarak “Siverek Times” gazetesi 1 Ocak’tan

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2008 Cuma 10:13
Siverek'te Basın Ve İnternet Yayıncılığı Zirvede
itibaren hizmet vermeye başlamasıyla Siverek Basını daha da kuvvetlenmeye başladı.Daha öncede ilçede İrfan, Siverek Haber,Fırat’ın Sesi, gazete63 yayınları hizmet veriyordu.Ayrıca Siverek basını, internet yayıncılığı ile ilçe dışında bulunan hemşerilerine ulaşmayı sağlıyor.
Ayrıca www.siverek.org  , www.siverekhalkoyunlari.com  gibi siteler de ilçe dışında yaşayan hemşerilerinin kültürel alandaki boşluklarını doldurmayı hedefliyor.
Bunun yanında Siverek’in kalkınmasında ve modern bir şehir haline gelmesinde büyük pay sahibi olan ve başkanlığını Koçali AYMAZ’ın yaptığı, Siverek’i il Yapma Ve Kalkındırma Derneği de web sitesi olan www.siverekili.org sitesiyle faaliyetlerini tüm kamuoyuna duyurmayı hedefliyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık