Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK’TE İLETİŞİM VE EMPATİ SEMİNERİ

SİVEREK’TE İLETİŞİM VE EMPATİ SEMİNERİ

Siverek Eğitim Bir-Sen Temsilciliği tarafından PDA Eğitim ve Danışmanı ve kişisel gelişim uzmanı Safa Zorlu’nun katıldığı “İletişim ve Empati” konulu seminer düzenlendi.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2014 Çarşamba 13:14
SİVEREK’TE İLETİŞİM VE EMPATİ SEMİNERİ

ŞANLIURFA- Siverek Eğitim Bir-Sen Temsilciliği tarafından, Siverek Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonunda, saat 19.00’da, PDA Eğitim ve Danışmanı ve kişisel gelişim uzmanı Safa Zorlu’nun katıldığı “İletişim ve Empati” konulu seminer düzenlendi. Programın sunuculuğunu sendika sekreteri Hakan Çiftel yaptı.

Seminer öncesinde programa katılanları selamlayan Siverek Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Fikret Aslanparçası, Eğitim Bir-Sen desteklediği “Her sınıfın bir yetim kardeşi olsun” ve Suriyeli sığınmacılar için başlatılan “soba yardımı” kampanyasına destek istedi.

PDA Eğitim ve Danışmanı Safa Zorlu’nun seminerde iletişim konusundaki püf noktalara değinerek iletişimde önyargıları, fiziki engelleri ortadan kaldırıp aynı dili konuşmak gerektiğini söyledi. Sık sık anlatımlarını espirileri ile zenginleştiren zorlu salondakiler tarafından ilgi ile dinlendi.

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yatırımcılar için BSMV binde 2'ye indirildi

Yatırımcılar için BSMV binde 2'ye indirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık