Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK'TE PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI

SİVEREK'TE PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü 25 bin metrekare parke döşeyecek.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2015 Çarşamba 10:46
SİVEREK'TE PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI

Siverek Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında yapılan protokolün ardından bakanlık tarafından belediyeye 25 Bin metrekarelik parke taşı hibesinde bulundu.

İlçede muhtelif alanlarda çalışmalarını sürdüren Siverek Belediyesi gelen hibe desteğinin ardından Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Yenişehir mahallesinde parke taşı döşemelerine başladı. Mahallenin bir çok sokağında aynı anda çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü Yenişehir mahallesinin ardından Bağlar mahallesinde çalışmalara başlayacak.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Müdürü Selahattin Özdoğan yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Siverek Belediyesi arasında yapılan protokol gereğince ilçemizin Bağlar ve Yenişehir mahallesinde yaklaşık 25 bin metrekare parke taşı yapılacaktır. Bu kapsamda şuan Yenişehir mahallesindeki çalışmalarımıza başladık. İnşallah 1,5 ay içerisinde bu çalışmalarımızı tamamlayacağız. 25 bin metrekare parke taşından sonra Yenişehir ve Bağlar mahallesindeki vatandaşlarımız çamurdan kurtulacak. Bundan sonraki çalışmalara da hızla devam edeceğiz.”

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık